ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

Більшість із нас бачили пластикові карти. Переваги, які вони надають, по достоїнству оцінили люди різних віків і соціальних категорій.

Сфери застосування пластикових карт досить різноманітні. Ось, усього лише кілька прикладів:

• карти для банкоматів і кредитні карти;
• карти для таксофонів;
• дисконтні пластикові карти в магазинах, торгових центрах, заправках;
• карти пропуску, що засвідчують особистість (студентські, водійські посвідчення, клубні карти, дисконтні карти).

Деякі з надаваних нами послуг:

• виробництво й друк пластикових карт;
• виробництво дисконтних пластикових карт;
• розробка оригінального дизайну пластикової карти;
• пластикові візитки.

Виготовлення пластикових карт здійснюється із спеціальних пластмас, залежно від призначення й ступеня використання самої карти, її захисту й кількості інформації. Але всі види карт здатні витримати певні фізичні й температурні навантаження. Виготовлення пластикових карт відбувається з використанням загальноприйнятих світових стандартів: розміри - 85,6 мм на 53,98 мм при товщині, що варіюється від 0,3 до 0,76 мм, що вкладаються в параметри ISO 7818 ID-1 (International Standardization Organization).

Пластикові карти бувають всіляких кольорів і відтінків. Починаючи від прозорих і закінчуючи картами, які переливаються різними кольорами - усього, близько 16 млн. кольорів. Також пластикові карти розрізняються по виду зчитування з них інформації. Є магнітні, є з мікрочипом і є карти, у яких сполучені ці два носії інформації.

Розрізняються карти й по тому, як вони були надруковані. Це звичайно залежить від необхідної якості самої карти й собівартості. Існує 3 види друку: цифрова, офсетна й сублімаційна, сама розповсюджена з них - цифрова. Після друку на пластикову карту, залежно від ступеня необхідної зносостійкості й важливості інформації, наноситься лакування, або карта ламінується.

Виробництво пластикових карт у наш час йде високими темпами, карти застосовуються й у побуті й на виробництві. Щоб не відставати від прогресу, не втратити старих клієнтів і придбати нових — зверніться в нашу компанію, замовте дисконтні пластикові карти або пластикові візитки для зміцнення й розвитку свого бізнесу.

Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.