Комп'ютерні аксесуари

Різні комп'ютерні аксесуари, периферія з логотипом вашої компанії: флешки, USB хаби, мишки, килимок для мишок, настільні стовпчики, клавіатури.


Килимки для мишок

Килимки для мишок з логотипом - це унікальний рекламний носій, оскільки в буквальному значенні слова завжди перебуває під рукою. Неможливо представити сучасний офіс без комп'ютерів. Необхідним елементом робочого місця є килимок для комп'ютерної мишки. Погляд його власника протягом дня багаторазово зупиняється на зображенні, нанесеному на килимок. Саме тому, фірмовий сувенір килимки з логотипом не знають собі рівних і стануть відмінним корпоративним подарунком. Рекламні килимки для миші - сувенірка, незамінна у своєму роді, оскільки вони функціональні, і ваші партнери напевно будуть використовувати їх за прямим призначенням, а не покладуть в ящик як непотрібну дрібничку.
Пластикові килимки є одним з варіантів промо-сувеніру, а також функціональним подарунком для співробітників або партнерів. На пластикові килимки можливий друк будь-якого кольорового зображення. Друк проводиться на папір офсетним або цифровим способом з подальшим покриттям прозорим зернистим пластиком (ламінація) для захисту й кращого зчеплення з поверхнею мишки.
Шкіряні килимки відрізняються солідним зовнішнім виглядом і тим, що вони виготовлені з натуральної шкіри. Друк логотипа на шкіряні килимки проводиться за допомогою тиснення.
Також у компанії «Рекламастер» замовити виробництво килимок для миші з натурального матеріалу - дубової пробки, з нанесенням логотипа. Типова товщина пробки - 3 mm. Друк на килимках для миші проводять методом шелкографії. Можливе виготовлення килимків із пробки з підложкою з піногуми. Коркові килимки можуть бути будь-якого розміру й форми. Всі комп'ютерні килимки відмінно підходять для будь-яких видів мишок: для оптичної миші, радіомиші й миші з кулькою.


Футляри для дисків

Футляри для cd дисків пропонують, у першу чергу, багато місця для зручного нанесення логотипа, не говорячи вже про те, що CD holder - річ популярна й зручна. Такий сувенір буде мати глибокий сенс, тому що по суті, ви допомагаєте зберігати інформацію людині, якій даруєте рекламний кейс або сумку для дисків з логотипом вашої компанії. Нанесення логотипа на бокс для cd дисків виробляється методом шелкографії або лазерного гравірування.


Комп'ютерні мишки

Сучасний рекламний сувенір - це не тільки щоденник або чашка з нанесенням логотипа. Комп'ютерні аксесуари - комп'ютерна миша - це модний і корисний аксесуар, що буде завжди на очах. Згадайте, скільки разів у день ви користуєтеся мишкою? Вона завжди під рукою й у полі уваги вас, і всіх оточуючих. Подарунок - комп'ютерна миша - буде приємним і функціональним сувеніром для ваших клієнтів і партнерів. Друк логотипа на мишку виконується методом тамподруку або лазерного гравіювання.
Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.