ЦІННИКИ, ЕТИКЕТКИ, БІРКИ

Цінники – це невід'ємний атрибут будь-якої торговельної діяльності. Цінники виконують функцію доведення до споживача основних властивостей товару. Цінники обов'язково повинні містити найменування товару і його ціну. Зміст цінників звичайно уточнюється органами виконавчої влади, і наша компанія чітко відповідає всім необхідним вимогам у виготовленні цінників.

Цінники завжди уважно розглядаються покупцями, тому якісне виготовлення цінників припускає вдале сполучення його кольору, шрифту й форми. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у виготовленні цінників для різних груп товарів і прекрасно сполучають елементи так, що цінники є точними носіями інформації про товар, якими легко скористатися.

Ми пропонуємо виробництво цінників з картону, пластику, органічного скла, для настільного й стелажного використання, двосторонні й односторонні, по вашим ескізам, або по розробці наших дизайнерів. У нас ви можете замовити цінники будь-яким тиражем, і бути впевнені в їхній якості й точній відповідності стандартам.


Бірки – це вид рекламної продукції, що прикріплюється за допомогою тасьми, шнурочку або ліски до продаваного товару. Сучасні бірки не тільки інформують покупця про властивості товару, але й підкреслюють стиль і якість брендової продукції. Тому виробники приділяють велику увагу розробці бірок для свого товару.

Виготовлення бірок відбувається з використанням картону, термічного картону й синтетичних матеріалів. Для дорогої й ексклюзивної продукції звичайно використовують бірки незвичайної форми з якісного дизайнерського матеріалу.

Виробництво бирок припускає використання високоякісного повно кольорового друку, завдяки чому зображення на бирках розбірливе й чітке.

Сьогодні бірки знаходять дуже широке застосування - їх використовують у ювелірних салонах, у легкій промисловості, у сільському господарстві. Бірки незамінні там, де потрібно назвати й позиціонувати однорідний товар.

Фахівці нашої компанії при виготовленні бірок наносять на них всю інформацію, що необхідна: адреса виробника, артикул, маса й ціна товару.

Якісне виробництво бірок особливо важливо для маркування ювелірних виробів. Бірки також можуть містити іншу інформацію - логотип компанії, малюнок. Замовити дизайн і виготовлення бірок ви можете в нашій компанії.


Етикетки. Споконвічно етикетки виготовляли на основі паперових матеріалів, але зараз велике розповсюдження одержали самоклеючі етикетки.

Наша компанія пропонує різноманітний асортимент матеріалів для виготовлення етикетки найрізноманітнішої форми й кольорів. Також ми можемо запропонувати Вам поліграфічні послуги з виготовлення: ярликів, що самоклеяться, на звичайному папері і на термопапері, на плівці, фользі, термобілети для кінотеатрів і лотерейних квитків.

Виготовлення етикеток на самокліючомуся напівглянсовому папері, на самоклеющійся плівці або на фользі (золота або срібна). Виготовлення етикеток на плівці або фользі доцільно при їхньому використанні у вологому середовищі. Ми відтворимо в наших етикетках не тільки складну багатобарвну картинку, але й зробимо просту одноколірну етикетку з нанесенням штрих коду для маркування Вашої продукції.

Форма етикеток, що самоклеяться, може відрізнятися від прямокутної. У цьому випадку до вартості друку додається вартість вирубки.

Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.