Настільні набори 

Як театр починається з вішалки, так відносини в діловому світі починаються з обміну візитними картками. І, безумовно, у них повинно бути гідне обрамлення, що зайвий раз підкреслює образ успішної ділової людини. Тому, якщо вам потрібний недорогий, але стильний і незвичайний аксесуар для нанесення фірмової символіки, замовте в рекламно-сувенірній компанії «Рекламайстер» виготовлення візитниць із нанесенням логотипа вашої фірми. Витончені й елегантні металеві візитниці з фірмовою символікою можуть стати не тільки прекрасним і корисним корпоративним подарунком для команди професіоналів у будь-якій сфері бізнесу, але й додатковим штрихом до вашого образа ділової людини.
Візитниці, які пропонує компанія «Рекламайстер», виконані з високоякісних матеріалів, мають різні варіанти обробки: візитниці матові, візитниці алюмінієві. Для особливо важливих клієнтів ви можете замовити виготовлення металевих візитниць із обробкою зі штучної шкіри або візитницю з ручкою, що підійде будь-якій діловій людині. Нанесення на візитниці фірмової символіки виконується за допомогою лазерного гравірування. Вигравирований фірмовий знак додасть подарунку строгість і виразність і підкреслить значимість вашої компанії в різних ділових колах.
Брелок - річ універсальна. Його можна знайти в кишені практично будь-якої людини, що хоча б зрідка користується ключами. А це значить, що за дуже невеликі гроші ви можете одержати унікальний по своїй ефективності рекламний сувенір. Нанесення логотипа на брелок дозволяє перетворити його з повсякденної штучки в чудовий рекламний носій. Фірмова символіка вашої компанії на брелоку щохвилини буде супроводжувати його власника й періодично ненав'язливо нагадувати про себе. А, як відомо, найкраще запам'ятовується саме та інформація, що людина бачить нехай і мигцем, але часто. Так що ви можете бути упевнені в тому, що про вашу фірму без усяких зусиль із вашої сторони довідається величезне коло людей. У рекламно-сувенірній компанії «Рекламайстер» ви можете замовити нанесення логотипів на акрилові й металеві брелоки. Відмінна якість їхнього виготовлення гарантує довговічність використання. А безсумнівна перевага перед іншими видами ділових сувенірів полягає в тому, що на, здавалося б, невеликому полі вкладиша брелока можна розмістити великий об'єм рекламної інформації.


Визитницы Брелок Ножи раскладные
Фляги Деловые подарки Деловые подарки
Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.