БЛОКНОТИ З ЛОГОТИПОМ

Блокноти на пружині вже давно перестали бути тільки засобом для заміток, перетворившись у важливий елемент корпоративного стилю компанії та надійний інструмент довгострокової реклами.
Фірмові блокноти з нанесенням логотипа компанії, її слоганом, координатами стають відмінним носієм інформації про компанію, успішно реалізуючи поставлене завдання - збільшення продаж або демонстрація респектабельності й процвітання компанії, упевненої у своєму завтрішньому дні.
Фірмові блокноти з логотипом - відмінний ілюстративний матеріал на семінарах, презентаціях і конференціях, а виконаний на замовлення оригінальний блокнот, доповнений ручкою з логотипом компанії або вкладений у папку з логотипом - стає частиною представницького набору й незамінним «помічником» для ваших клієнтів і партнерів. У каталозі рекламно-виробничої компанії «Рекламайстер» представлені стандартні моделі рекламних блокнотів під нанесення логотипу. Крім стандартних моделей ви можете зробити замовлення на виробництво блокнотів по власному оригінальному дизайну, а також замовити друк своєї контактної й рекламної інформації на кожній сторінці готових блокнотів. Вирваний з такого блокноту листок завжди «порадить» потенційним клієнтам послуги саме Вашої компанії, а також не дасть забути Ваші контакти постійним партнерам.
Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.