Пакети з логотипом

Рекламно-сувенірна компанія «Рекламайстер» пропонує вашій увазі виготовлення пакетів з логотипом, а також друк на пакетах. Нанесення на паперові пакети виробляється за допомогою шелкографії: для кожного кольору в наносимому шелкографіею логотипі виготовляється окремий мікросітчастий трафарет, крізь який на пакет "продавлюється" необхідний барвник. Потім операція повторюється для кожного наступного кольору. Друк пакетів за допомогою шелкотрафаретного друку відрізняється високою стійкістю до зовнішніх впливів і порівняно низькою ціною.
Паперові й пластикові пакети різних розмірів і кольорів - класичний рекламний носій.


Поліетиленові пакети

У наші дні вже важко уявити собі навіть невеликий торговий центр або невелике виробництво без поліетиленового пакета з фірмовою символікою й інформацією про місцезнаходження фірми, виробленому продукті або новому товарі, що має потребу в просуванні на ринку.
У спектр послуг нашої компанії входить виробництво поліетиленових пакетів різних розмірів, конструкцій та щільності з нанесенням до 6-ти кольорів, що дозволяє робити якісний повнокольоровий малюнок.
Фірмовий поліетиленовий пакет виконує дві функції:

- тари або пакування
- носія рекламної інформації.

На відміну від реклами на промисловій упаковці й поліграфічній продукції, що просто викидається в сміттєвий кошик, реклама на поліетиленовому пакеті виправдує свої витрати й буде довго "працювати" на Вас, звичайно за умови, що пакет виготовлений якісно.
Ми впевнені, що Ви тієї ж думки, що й ми: фірмовий, рекламний поліетиленовий пакет з логотипом замовника, будучи обов'язковим атрибутом у торгівлі, успішно використовується в багатьох рекламних акціях:

- при презентаціях фірм;
- для просування й реклами торговельних марок;
- для інформації про послуги;
- на виставках;
- у передвиборній кампанії;
- до пам'ятних дат і т.п.

Використовуючи наші рекламні поліетиленові пакети, Ви зможете:

- підвищити якість сервісного обслуговування своїх покупців, що, безумовно, не залишиться непоміченим;
- самостійно провести маркетингове дослідження, необхідне для успішної роботи;
- барвисте фірмове паковування, виготовлене на замовлення, природно, підкреслить і зміцнить імідж Вашої фірми або підприємства;
- дати можливість мати під рукою Ваші координати;
- дійсно розширити коло постійних клієнтів.

Вся продукція сертифікована, відповідає санітарним нормам і дозволена для контакту із продуктами харчування.

Класифікація поліетиленових пакетів:

- поліетилен низького HDPE (шарудливі), середнього й високого LDPE (гладенькі) тиску.
- тип пакета: "банан" (з вирубленими й петлевыми ручками) і "майка" (для харчових продуктів)

На ціну впливають наступні параметри замовлення:

- тираж;
- розміри пакета;
- кількість кольорів нанесення;
- наявність донної закладки й конструкція ручки;
- щільність пакета. Паперові пакети

Основна відмінність фірмових паперових пакетів від поліетиленових полягає, в першу чергу, у підкресленій "непростоті". Елітарність, шляхетність походження паперового пакета веде до того, що саме його вибирають як упакування для дорогих товарів або сувенірів, подарунків, адресованих людям, не байдужим для Вас.

Ми пропонуємо Вам виробництво паперових пакетів різного призначення:

- Виробництво паперових пакетів для косметики, парфумерії, аксесуарів, сувенірів.
- Виробництво паперових пакетів для бутиків - для трикотажу, легкого й верхнього одягу.
- Виробництво паперових пакетів для рекламних і виставочних акцій і презентацій.
- Виробництво паперових пакетів для шампанського, коньяку, марочних і колекційних вин.

Характеристики використовуваних паперів для пакетів:

Крафт пакети - крафт паперу фінського виробництва, гладкою або фактурною, білою, ясно-коричневою, кремові, щільністю 90-135 г/м2. Відрізняється високою міцністю й стійкістю до зношування.
Ламіновані пакети - крейдовані, білі й кольорові папери й картонні, щільністю 130-250 г/м2, ламіновані з однієї сторони глянсовою або матовою плівкою. Ламіновані пакети відрізняються міцністю, захищені від вологи й мають підвищену стійкість до зношування.
Пакети з фактурних паперів - представницькі дизайнерські папери (IMITLIN, EFALIN, DALI, NETTUNO) щільністю 125-160 г/м2.

Друк й обробка пакетів:

- Друк понтонами (Pantone) 1, 2 і більше фарб на білих і тонованих паперах, включаючи друк "золотом", "сріблом" і лакування.
- Повнокольоровий друк на білих крейдованих і фактурних паперах.
- Друк фарбами, які наносяться на темних кольорових фактурних паперах.
- В обробці пакетів використовується конгревне й золоте тиснення, висічка, УФ лакування на фактурних паперах і матової ламінації.
- Ручки пакетів - мотузкові шнури діаметром від 4 до 6 мм. Використовуються шнури різних кольорів і відтінків, включаючи золотавих і сріблястий, різних фактур плетення, виготовлені з поліефірної, поліпропиленової або смесової нитки. Можливе виконання пакетів з паперовими крафт ручками, просіченими ручками різних конфігурацій.
- Всі пакети мають міцні картонні вставки під ручки (одвороти зверху) і дно, щільність яких підбирається залежно від формату й призначення пакета.
Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.