Рекламний посуд


Рекламний посуд з логотипом - універсальний подарунок для ділових партнерів, клієнтів і співробітників компанії. У нашій компанії представлений посуд під нанесення логотипа різної цінової категорії: від недорогого посуду українського й китайського виробництва до посуду відомих брендів. Нанесення логотипа на посуд здійснюється методом деколіровування. Деколь - найпоширеніший і довговічний метод нанесення зображень на посуд. Деколирірування можливо на всій представленій продукції: кружки, чашки, чайні й кавові пари, склянки, попільниці й інше барне стекло.


Кружка

Кружка - предмет щоденного побуту в нашому житті, без якого не обходиться жодна людина. З розвитком сучасних технологій нанесення логотипа, таких як деколь і цифрова печать на кружках, кухлях перетворилася в прекрасний рекламний інструмент. Кружки з логотипом компанії - відмінний сувенір, що приємно порадує ваших співробітників, клієнтів, ділових партнерів і навіть конкурентів своєю практичністю. У нашій компанії представлений великі асортименти промо-кухлів під нанесення логотипа: скляні, керамічні, порцелянові й навіть пластикові кружки. Оригінальний дизайн у сполученні з яскравою рекламою на кружку виграшно виділить вашу компанію в очах клієнтів, партнерів і співробітників.


Чашки

Представницький подарунок має на увазі представницького дарувальника. Рівень вашого подарунка клієнтові й партнерові відбиває значимість і стабільність вашої компанії, а також підкреслює вашу уважність, продуманість і витонченість. За допомогою спеціальних методів нанесення логотипа: деколя або друк, ми допоможемо вам персоналізувати будь-яку обрану з каталогу чайну або кавову пару. Нанесення логотипа виготовляється окремо на чашку й тарілку. Подарована вами стильна кавова або чайна пара з логотипом компанії залишить самі теплі й приємні спогади у ваших клієнтів і партнерів, адже немає нічого краще, ніж розслабитися за чашечкою гарячого й ароматного чаю, шоколаду або кава під час важкого робочого дня.


Склянки

Офіс будь-якої компанії - це не тільки робоче місце співробітників, але й місце для проведення зустрічей з партнерами й клієнтами, які часом затягаються на кілька годин. Під час таких важких переговорів необхідно зробити перерву й налити собі й своїм опонентам склянку соку або води, а іноді запропонувати й більш міцні напої. Напої, запропоновані в пластикових стаканчиках або різномастному посуді з логотипами ваших конкурентів, навряд чи справлять позитивне враження про імідж компанії. Якісні пивні кружки й пивні склянки з логотипом компанії сподобаються вашим партнерам, клієнтам і співробітникам у хвилини відпочинку й веселих корпоративних вечірок. Оригінальні келихи й фужери з нанесенням логотипа компанії підкреслять ексклюзивність вашого подарунка, гарний смак і високий статус.


Термопосуд

Життя у великому місті вимагає від людини максимальної активності. Практичний кухоль-термос із нанесенням логотипа - відмінний подарунок сучасній діловій людині. Стильна термокружка з логотипом вашої компанії однаково добре буде виглядати на офісному столі вашого клієнта або партнера, підкреслюючи прогресивність і прагнення до нових технологій вашої компанії, а також супроводжувати його в ділових поїздках і на відпочинку, перетворюючись в «рекламну зброю» далекого бою. Автомобільний кухоль-термос - прекрасний сувенір для клієнта-автомобіліста, що не раз із вдячністю згадає про вас, попиваючи гарячий чай або каву, застрягши в багатокілометровій «пробці».


Набори посуду

Чайний сервіз або елегантна чайна пара й чайник з нанесенням логотипа - ідеальний подарунок представницькому партнерові або клієнтові. Такий сувенір вигідно підкреслить статус вашої компанії й надовго залишиться в пам'яті. Набори посуду й сервізи з логотипом компанії - відмінне рішення для тих, хто вирішив ввести єдиний фірмовий стиль в офісі й позбутися від різномастних кухлів і тарілок.


Попільниці

Попільниця з логотипом - неодмінний атрибут не тільки столика кафе, але й стола переговорів. Під час переговорів для курящої людини не курити кілька годин досить важко, а робити перерви й виходити в коридор ваш клієнт або партнер навряд чи буде, тому якщо ви хочете привернути до себе опонента, то на столі переговорів завжди повинна бути присутня попільниця з нанесенням фірмової символіки вашої компанії. Попільниця з логотипом компанії - прекрасний рекламний сувенір, оскільки активізує не тільки зорові, але й тактильні відчуття, що забезпечує більше ефективне запам'ятовування вашої реклами.
Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.