ЛИСТІВКИ

Листівка – це те, що завжди приємно одержувати, коли б вона не прийшла: до святкової події або після. Ви зауважували, що відчуття від неї завжди різні? «Яка цікава!», «нічого особливого», «не думав, що вони можуть таке подарувати» і т.д., і т.п. Коли візьмете в руки цей маленький шматочок картону, відразу ж можна з великою часткою впевненості сказати, надовго вона затримається у вас на столі або ж через хвилину полетить у сміттєвий кошик.

Від чого це залежить? Першою справою, від друку листівок і дизайну. Просто піти в магазин і купити листівку - сьогодні це не рішення. Є ймовірність того, що ваш партнер (або ще гірше - ваш конкурент) піде й купить таку ж, тоді точно - листівці не буде місця на столі вигідного клієнта.

Друк листівок:

1. Вітальні корпоративні – це поздоровлення компанії своїх постійних або потенційних клієнтів з Новим роком, 23 лютого, 8 березня, іншими спеціалізованими святами.
2. Вітальні персоніфіковані - поздоровлення окремої персони, особливе значення якої хочеться підкреслити; приводи - знаменна дата, ювілей, галузеві досягнення.
3. Іміджеві листівки – рекламна листівка, це велика «візитна картка» компанії, звичайно використовується на виставках, презентаціях, прес-конференціях.
4. Листівки-Запрошення - запрошення на який-небудь захід, який проводиться компанією для своїх клієнтів і партнерів: відкриття нового салону, презентація нової колекції й т.п.
5. Листівки-Флаєри - дають особливе право придбати товар із знижкою, повідомляють про розпродажі, надають бонуси.

Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.