Рекламний текстиль

Рекламно-сувенірна компанія «Рекламайстер» пропонує вашій увазі текстильні вироби з фірмовою символікою вашої компанії. Рекламний текстиль стане відмінним подарунком для ваших клієнтів і ділових партнерів. Вся текстильна продукція виконана з натуральної бавовни й відрізняється високою якістю.

Яскраві махрові вироби з логотипом - рушники, халати й килимки - знадобляться вашим партнерам у самі приємні хвилини відпочинку.

Футболки й бейсболки з фірмовою символікою можуть бути використані як корпоративний одяг, і в той же час відмінно підійдуть для роздачі в ході рекламних акцій.

Толстовки й сорочки з нанесенням логотипа стануть не тільки відповідним сувеніром для ваших клієнтів і партнерів, але й підійдуть вашим співробітникам і можуть стати важливим елементом корпоративного стилю.

Саше з логотипом наповнять приємним ароматом повітря офісу й будуть служити витонченим доповненням будь-якого інтер'єру.


Бейсболки

Захистіть безцінні голови ваших співробітників від палючого сонця. На додаток до корпоративного одягу замовте в рекламно-сувенірній компанії «Рекламайстер» виготовлення бейсболок з вишивкою або друком. Фірмові бейсболки з логотипом - це універсальний рекламний головний убір. Він може бути корисний не тільки вашим співробітникам, але й численним клієнтам і діловим партнерам Вашої компанії. Навіть якщо вони не будуть носити бейсболки з друком самі, то напевно подарують їх своїм дітям, а в такому випадку кращого варіанта мобільної реклами вашої фірми, ніж бейсболки на замовлення, не можна й вигадати. У компанії «Рекламайстер» ви можете замовити бейсболки під нанесення, а також друк на бейсболках на липучці, із пластмасовою або металевою застібкою, тонкі й велюрові. Можливо замовити виробництво бейсболок і друк на бейсболках самих різних кольорів і відтінків. Друк на бейсболках виготовляється так, що не втрачає колір після багатьох прань. Нанесення логотипа на бейсболки в компанії «Реклмайстер» провадиться методом термотрансферного переносу або вишивки.


Футболки

Футболки - це самий практичний і функціональний одяг. У відпустці, на дачі, будинку, на тренуванні, і навіть в офісі - футболка ніколи не стане зайвою. Саме ці якості дозволяють зробити футболку серйозною рекламною «зброєю». Сувенірні футболки з логотипом - відмінний корпоративний подарунок на будь-яких виставках, презентаціях і промо-акціях, тому що їх ніколи не втратять на відміну від ручок і запальничок, які на подібних заходах присутні в надлишку. Виробництво футболок з логотипом не обтяжить бюджет вашої фірми й забезпечить невисоку вартість контакту з потенційними споживачами. Футболки з друком - вдалий вибір ще й тому, що в такий спосіб інформацію про вашу компанію отримують не тільки ті, хто носить ці рекламні футболки, але й навколишні.

Рекламно-сувенірна компанія «Рекламайстер» допоможе вам здійснити будь-який самий сміливий дизайнерський задум. У нас ви можете замовити футболку з нанесенням логотипа, фото або малюнка, а наші фахівці підготують макет і порекомендують самий придатний спосіб нанесення. Самі широкі можливості друку на футболках досягаються методом шелкографії. За допомогою трафаретного друку зображення можна помістити на важкодоступні для шелкографії деталі футболки. Логотип нанесений вишивкою зробить із простої футболки значний елемент фірмового стилю солідної компанії.

В асортименті рекламно-сувенірної компанії «Рекламайстер» представлений великий вибір футболок, що дозволяє знайти потрібний варіант для проекту будь-якого масштабу й бюджету: футболки Fruit of the Loom, футболки Cique, футболки New Wave, футболки Texas bull, футболки Red Fort, футболки Novic, футболки Stuff , футболки Stark, футболки Модерн. Для виробництва футболок використовується 100% довговолокниста бавовна, шви й комір оброблені подвійним рядком.


Сорочки поло

Вам необхідна універсальна форма одягу для ваших співробітників? Або ви бажаєте піднести корпоративний подарунок вашим діловим партнерам і клієнтам? Замовте в рекламно-сувенірній компанії «Рекламайстер» виробництво сорочок поло з нанесенням логотипа вашої компанії. Їхня головна перевага - простота й елегантність, які будуть доречними в будь-якій обстановці. Фірмові футболки поло з логотипом - це універсальний рекламний одяг, особливо в розпал літнього сезону. У компанії «Рекламайстер» ви можете замовити нанесення на сорочки поло логотипів, а також написів, малюнків, рисунків і будь-яких, самих нестандартних зображень. Ці сорочки можуть бути різного виготовлення й щільності, тонкі і товсті, дешеві і дорогі, найрізноманітніших кольорів і відтінків.

Всі сорочки поло зроблені з високоякісного 100% бавовни, відрізняються зручним кроєм і міцними швами. Нанесення логотипів, фірмових знаків і картинок на сорочки поло в компанії «Рекламайстер» виготовляється методом шелкографії або вишивки, можливий друк на сорочках поло на замовлення різними видами фарб (водними, на основі розчинника й ін.), а також фарбами з ефектом «металік», «фосфор», і іншими. Сорочки з нанесенням можна прасувати, попередньо вивернувши навиворіт.


Толстовки

Толстовки з нанесенням логотипа вашої компанії стануть відмінним презентом для ваших ділових партнерів і працівників. Кольорові толстовки з нанесенням логотипа також можуть стати відмінним варіантом корпоративного одягу для співробітників вашої фірми. Виготовлення толстовок з логотипом не ляже непосильним вантажем на бюджет навіть самої маленької компанії, але натомість дозволить отримати відмінну сувенірну продукцію, що допоможе проінформувати про вашу компанію не тільки власників толстовок, але й навколишніх людей, оскільки друк на толстовках виконується так, щоб логотип був добре видно. Таким чином, за невеликі гроші ви отримаєте ефективний і якісний рекламний продукт. Толстовки з нанесенням логотипа - це універсальний одяг у стилі унісекс.

У рекламно-сувенірній компанії «Рекламайстер» ви можете замовити нанесення на толстовки будь-якими методами. Логотип на толстовки наноситься методом шелкографії, термодруку, а також можлива вишивка на толстовки. Друк толстовок - перевірений спосіб розміщення реклами. Всі толстовки під нанесення можуть бути самі різні: тонкі й товсті, дешеві і дорогі, з каптуром або без нього, жіночі толстовки й чоловічі толстовки. Також є моделі толстовок із фліса. В асортименті рекламно-виробничої компанії «Рекламайстер» є толстовки різних виробників: толстовки Fruit of the Loom (США), толстовки New Wave (Швеція), толстовки Clique (Швеція), толстовки Texas Bull (Швеція), толстовки Stuff (Узбекистан) і толстовки виробництва Бангладеш, включаючи друк толстовок і вишивку на толстовках. Також можливо замовити толстовки під пошиття. Пошиття толстовок на замовлення проводиться по індивідуальному крою, з вашими побажаннями по кольору й варіанту використовуваних матеріалів. Флісові толстовки з нанесенням можна прасувати, попередньо вивернувши навиворіт.


Рушники

Реклама на рушниках. Подарункові махрові рушники з нанесенням логотипів.

Сувенірні рушники з логотипами: рушники-серветки готельні, махрові рушники для рук, махрові рушники для тіла, лазневі рушники, а також виробництво халатів і тапочок з логотипом. Тонка високоякісна махра дозволяє здійснювати виготовлення рушників, тапочок і халатів із чітким повторенням дрібних деталей на складних логотипах, точно позиціонувати контрастні написи невеликого розміру, що особливо важливо для розміщення реклами на рушниках і халатах. Коротко стрижена махра відмінно підходить для нанесення логотипів на рушники методом вишивки кольоровою ниткою, оскільки дозволяє одержати чіткий візерунок - відповідний побажанням замовника й не закритий по краях довгою махрою. Також можливе комбінування методів нанесення: рушника з вишивкою й рушника з друком, що дозволяє одержати яскравий і нестандартно оформлений рекламний носій. Крім рушників з нанесенням логотипів у компанії “Рекламайстер” можливо замовити сувенірні халати з логотипом. Нанесення на халати виконується методом вишивки. Халати з вишивкою будуть приємним подарунком всім без винятків. На додаток до подарунку – рекламний халат - можливо замовити сувенірні тапочки з вишивкою.

Матеріал, які використовуються у виробництві рушників з логотипом: бавовна 100%, одинарна або подвійна, кручена або некручена махра, стрижена махра, будь-які варіанти кольорів за замовленням, спеціальна обробка країв і швів, різні розміри, різна щільність. Варіанти нанесення: різнорівнева (рельєфна) махра, поліефір, віскоза.

Варіанти додаткового нанесення: вишивка, термотрансфер, пестротканина.


Саше

Виробництво саше з лавандою. Виготовлення й продаж фіто саше з вишитим логотипом.

Ароматичні мішечки - саше - з логотипом вашої фірми, які ви можете замовити в рекламно-сувенірній компанії «Рекламайстер», стануть вишуканим подарунком вашим діловим партнерам. Уже кілька століть саше вносять у наше життя частку тепла й затишку. Цей аксесуар можна покласти в шухляду комода або на полицю платтяної шафи, він наповнить білизну ненав'язливим, але стійким ароматом лаванди. Її злегка гіркий, чуттєвий запах заспокоїть і допоможе розслабитися наприкінці важкого дня. Мішечок з лавандою також може стати родзинкою інтер'єра й відмінним натуральним ароматизатором повітря в офісі, будинку й навіть в автомобілі. Що може бути приємніше аромату сушених трав у задушливому повітрі мегаполіса? Замовте виробництво запашного саше з логотипом у компанії «Рекламайстер» і порадуйте своїх партнерів незвичайним сувеніром, що подарує їм спокій природи в скаженому ритмі великого міста.

Компанія «Рекламайстер» займається виготовленням саше у вигляді мішечків різних квітів і з різного матеріалу на ваш вибір. Нанесення логотипа проводиться за допомогою вишивки й шелкографії. Можлива розробка оригінальної моделі по спеціальному замовленню.


Парасолі

Парасолі з логотипом забезпечують рекламу й захищають від дощу. У непогоду рекламні парасольки також здатні врятувати й від поганого настрою. У рекламно-виробничій компанії «Рекламайстер» можна замовити парасолі з нанесенням логотипа: парасолі-тростини, напівавтоматичні, однотонні, або в смужку. Ми пропонуємо рекламні парасолі різних моделей. У нас здійснюється виготовлення парасолів і продаж парасолів з нанесенням логотипа. Якщо вас цікавить друк парасолів, виробництво парасолів - тут ви знайдете багато корисного. Поганої погоди не існує - можна просто купити парасоль.

Нанесення логотипа на парасолі в рекламно-виробничій компанії «Рекламайстер» здійснюється методом шелкографії.


Пледи

Повноцінний інтер'єр немислимий без покривал або пледів. Теплі й м'які пледи ефектного розцвічення не залишать байдужими тих, хто цінує домашній комфорт, а добре продумане пакування робить плед оригінальним і стильним подарунком. Рекламно-сувенірна компанія «Рекламайстер» пропонує виробництво пледів з вовни, акрилу й флісу найрізноманітніших розцвічень і моделей: пледи-подушки, пледи для пікніка й дорожні пледи з нанесенням логотипа. Нанесення логотипа проводиться методом вишивки, шелкографії й термотрансфера.


Шарфи й шапки

Шапки й шарфи з логотипом - відмінний новорічний подарунок співробітникам і партнерам, що не тільки зігріє їх у самі люті морози, але й донесе інформацію про вашу компанію до потенційних клієнтів.

Не можна не погодиться, що таке рекламне послання викликає довіру, адже шапку або шарф із нанесенням логотипа компанії буде носити тільки постійний клієнт або партнер, що довгий час користується вашими послугами й вдячний вам за вашу роботу.

Нанесення логотипа на шапки й шарфи в компанії «Рекламайстер» здійснюється методом вишивки.

Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.