ВІЗИТКИ

Візитні картки призначені для того, щоб залишити на пам'ять дані про себе новому партнерові, клієнтові або знайомому. Вони бувають особисті, корпоративні, ділові й змішані.

По стандарту етикету візитка - прямокутник 90 х 50 мм. з паперу гарної якості. На ньому поліграфічними методами наносяться обов'язкові дані - прізвище, ім'я та по-батькові. Ви можете розмістити на картці будь-які інші дані, які побажаєте.

Зміст картки повинне бути грамотним, легким для читання. Для цього друк візиток здійснюється із застосуванням не більше двох шрифтів і трьох кольорів. Номер телефону можна відзначити виділенням шрифту. E-mail і електронну адресу звичайно виділяють кольором. Ці прийоми прискорюють пошук необхідної інформації. При необхідності зафіксувати дані іноземною мовою краще здійснити друк візиток другого набору. На звороті картки можна помістити рекламу.

Виготовлення візитних карток - це мала поліграфія. Однак від неї очікують прояву великої майстерності друку й оформлення. Сучасні методи друку дуже різноманітні. Тому існує великий вибір технічних можливостей і умов виготовлення замовлень. Відповідно до потреб можна регулювати ціну друку, її якість і час виконання. Проста або дорога візитка рівною мірою повинна показати свого власника як шановну людину.

Офсетний друк дозволяє передати колір, використовувати золото й срібло, друкувати на дизайнерському папері. Однак терміновий друк візиток у цьому випадку не можливий, а ціна малого тиражу велика.

Шелкографія застосовується для виготовлення карток класу люкс малим тиражем. Для друку цим способом може бути використано папір, картон, тканина, плівка, пластмаса, метал, скло й т.д.

Цифровий друк візиток - дуже сучасний поліграфічний метод. Терміновий друк візиток йому по плечу. За тридцять хвилин замовлення буде виконано.

Цифровий друк візиток не має середніх ланок. Інформація передається з комп'ютера безпосередньо на друкувальний пристрій. Немає ніяких інших носіїв інформації – плівок, форм і т.д. Не потрібно настроювати друковану машину. Цифровий друк візиток не втрачає багатство кольору. Терміновий друк візиток анітрошки не погіршує їхню якість.

Швидкість виконання замовлення - величезна перевага цифрового друку. По витратах вона однаково вигідна й при більших, і при малих тиражах в 60, 100 або 500 штук. Часто цифровий друк візиток використовується замовниками для виготовлення особистих карток.

Привабливими є ціни при невеликому тиражі й обмеженому терміні його виготовлення. До вад можна віднести труднощі вибору кольору відповідно до необхідності, вузький вибір паперу й не завжди висока якість друку на фактурному папері.

Види картонів для візиток:

- глянсові картони,
- матові картони,
- художні (дизайнерські) картони,
- фактурні картони.

Информационный портал городов Украины - UKRMISTO Rambler's Top100 Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.