readmore

Типи друку

Технологія одержання відбитків з використанням змінної друкованої форми. Безумовною перевагою цифрового друку є можливість персоналізації – оперативної зміни даних у процесі друку з готового оригінал-макета тексту або зображення. Друк невеликими тиражами або терміновий друк офсетним способом не завжди вигідний й рентабельний, самий зручний спосіб у таких випадках – це оперативний цифровий друк.

readmore

Пластикові картки

Більшість із нас бачили пластикові карти. Переваги, які вони надають, по достоїнству оцінили люди різних віків і соціальних категорій. Сфери застосування пластикових карт досить різноманітні. Ось, усього лише кілька прикладів …

readmore

Цінники, етикетки, бiрки

Цінники – це невід’ємний атрибут будь-якої торговельної діяльності. Цінники виконують функцію доведення до споживача основних властивостей товару. Цінники обов’язково повинні містити найменування товару і його ціну. Зміст цінників звичайно уточнюється органами виконавчої влади, і наша компанія чітко відповідає всім необхідним вимогам у виготовленні цінників.

readmore

Листівки

Листівка – це те, що завжди приємно одержувати, коли б вона не прийшла: до святкової події або після. Ви зауважували, що відчуття від неї завжди різні? «Яка цікава!», «нічого особливого», «не думав, що вони можуть таке подарувати» і т.д., і т.п. Коли візьмете в руки цей маленький шматочок картону, відразу ж можна з великою часткою впевненості сказати, надовго вона затримається у вас на столі або ж через хвилину полетить у сміттєвий кошик.

readmore

Конверти

В епоху електронних технологій одержання звичайного листа стало не просто подією, а символом особливої уваги. У діловій переписці фірмові конверти відіграють особливу роль. Вони слугують розпізнавальним знаком компанії-відправника, тим самим відразу ж забезпечуючи залучення уваги. Кольорові конверти помітно відрізняються від традиційних – однією своєю незвичайною зовнішністю такі конверти виділяються із загального обсягу пошти, що прийшла.

readmore

Папки

Папка – предмет для зберігання документів, рекламних матеріалів, презентаційних матеріалів.

readmore

Бланки

Фірмові бланки – це не тільки виробнича необхідність, але й іміджевий продукт. Тому їхньому дизайну й поліграфії надається величезне значення в діловому середовищі. Створення фірмового бланка вимагає відповідального відношення – як з боку замовника, так і з боку виконавців.

readmore

Календарі

Календарі – видів календарів буває безліч. Перекидний календар, календар-будиночок, календар квартальний, кишенькові календарі. Календарі можна друкувати різними способами. Як і у всіх інших випадках, офсетний друк підходить найкраще для друку календарів великими тиражами (від 500 штук). Цифровий друк – для невеликих тиражів.

readmore

Плакати

Плакат – помітне, як правило, великоформатне зображення, яке супроводжується коротким текстом, зроблене в агітаційних, рекламних, інформаційних або навчальних цілях.

readmore

Буклети

Буклет можна назвати усередненим варіантом між листівкою і брошурою – його вибирають у ситуаціях, коли тактика рекламної кампанії не має на увазі економії коштів на зовнішньому вигляді, але в той же час і не прагне вийти за рамки спланованого бюджету

readmore

Листівки

Листівка – найбільш оперативний, доступний й легкий для сприйняття різновид поліграфічної продукції. Будь-якій листівці можна додати неповторний і оригінальний вид якістю дизайну й різноманітними варіантами післядрукованої доробки

readmore

Наклейки

Об’ємна наклейка (шильд, смоляна етикетка). Об’ємні наклейки являють собою етикетку із самоклеющоюся основою й прозорим шаром полімеру товщиною 2-3 мм. Об’ємні наклейки стійкі до агресивного погодного середовища, перепаду температур, підвищеній вологості, ультрафіолетовому випромінюванню.

readmore

Візитні картки

Визитные карточки предназначены для того, чтобы оставить для памяти данные о себе новому партнеру, клиенту или знакомому. Они бывают личные, корпоративные, деловые и смешанные