Об’ємні букви з металу, латуні, міді

Об’ємні букви з металу, латуні, міді відрізняються високою довговічністю. Виглядять вони стильно та розкішно, що свідчить про високий статус власника рекламної вивіски. Крім того, їх незаперечною перевагою є те, що вони не схильні до температурних впливів і не піддаються деформації.

Об’ємні букви з металу можуть бути виготовлені з таких матеріалів як алюміній, латунь або ж нержавіюча сталь. Кожен матеріал має свої незаперечні переваги.

Об’ємні букви з нержавійки

Конструкції об’ємних букв з нержавійки дуже практичні і надійні. Властивості нержавіючого металу дозволяють відтворювати з неї форми самої складної конфігурації. При цьому, в процесі обробки, сталь піддається деформації, але не ламається.

Вибір рекламної вивіски з використанням літер з нержавійки підійде в тих місцях, де вплив високих температур є неминучим. Оскільки літери з нержавійки здатні витримати найвищі температури, що є важливим фактором.

Букви з нержавіючого металу добре виглядають на високих та масштабних будівлях. Розміщення такого виду рекламоносія на офісі або магазині невеликого розміру можуть виглядати не дуже гармонійно.

Тому, якщо ви зупинили на свій вибір на літерах з нержавіючої сталі, варто ретельно продумати дизайн вивіски, або ж краще звернутися до послуг нашого професійного дизайнера, який розробить їх стиль.

Об’ємні букви з латуні

Окремим пунктом варто згадати про об’ємні букви, які виготовляються з латуні. Завдяки природним і натуральним властивостям цього металу їх зовнішній вигляд можна дуже легко адаптувати під будь-яку стилістику. Об’ємні букви з латуні дуже підходять під старовину.

Це досягається особливим способом обробки, при якому латунь зістарюють природним методом окислення або патинуванням.

При патинуванні латунь набуває дорогий зеленувато-коричневий відтінок, який також досягається окисленням під впливом навколишнього середовища.

Також букви з латуні, при необхідності або за бажанням клієнта, можна вкрити лаком. В результаті покриття лаком отримуються досить цікаві та оригінальні ефекти, різноманітність яких залежить від фантазії дизайнера, вміння виконавця і вподобань замовника.

Об'ємні букви з металу

Підсвічування об’ємних букв з металів

Незалежно від того, букви з якого металу ви вибрали для виготовлення своєї рекламної вивіски, будь це літери з латуні, нержавійки, міді або алюмінію, всі вони, як правило, оснащуються підсвічуванням, яке сприяє залученню більшої до себе уваги як вдень, так і вночі . Їх яскравість і краса надовго затримається в пам’яті кожного, хто їх побачить, викличуть позитивні емоції, які безперечно якісно вплинуть на впізнаваність бренду будь-якої компанії, магазину, офісу, кафе та інше.

Підсвічування об'ємних букв з металів

Чому потрібно замовити об’ємні букви з металу, нержавійки та міді у Рекламайстер

Зверніться до послуг нашої команди професіоналів РВК “Рекламайстер”. Ми не тільки втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею щодо виготовлення рекламної вивіски, але також внесемо корективи (при необхідності), допоможемо в оформленні, установці і подальшому обслуговуванні цієї рекламної вивіски.

Ми робимо ваше замовлення від проекту до монтажа, тобто “під ключ”. На нашому рахунку більш як 3 тисячі задоволених клієнтів та досвід 16 років різноманітних замовлень!

На сьогоднішній день рекламоносії з об’ємних літер відносяться до еліт-класу, при цьому їх ефективність виправдовує свою ціну.

При грамотному і дбайливому обслуговуванні вивіска з об’ємними літерами може прослужити кілька десятків років, що дозволяє рекомендувати такий вид реклами компаніям, які цінують сталість, вміють рахувати гроші та дбають про свій імідж.

У даному розділі представлені приклади виконаних нами робіт по об’ємним буквам з металу, латуні, міді