Поклейка оракалу на вітрини і скло офісу, магазину, кафе

Поклейка оракалу на вітрини і скло магазинів – це зовнішня реклама, за яку практично не доведеться платити.

Наявність різних типів плівки оракал дозволяє створювати зовнішню рекламу і внутрішню, інтер’єрну рекламу та оформлення в єдиний стиль, брендування.

Поклейка оракалу, який швидко і легко піддається демонтажу, знімається практично одним рухом руки і не залишає слідів на поверхні. Це дозволяє донести тимчасову інформацію, яку незабаром потрібно буде прибрати.

Поклейка плівки оракал іншого типу, який не тільки надійно кріпиться, а й призначений для довгострокової роботи в агресивних середовищах – буде не такий простий в демонтажі. Він дорожче, але прослужить в рази більше і застосовується для брендування автомобілів, наприклад.

Брендування за допомогою поклейки плівки оракал

Унікальні здібності плівки оракал, її гама кольорів, наявність матового оракалу або глянцевого, оракалу з візерунком і без нього дозволяє створити неповторний стиль, індивідуальне, ні на що не схоже оформлення, брендування. Ви зможете створити впізнаваний стиль свого кафе, магазину чи навіть офісу. При цьому вартість її буде захмарною. А якість буде залежати від досвіду майстрів по наклейці, накатці оракалу. Ось тут, нашої компанії, Рекламастер, практично немає рівних, адже ми вже 16 років на ринку і знаємо всі тонкощі цієї роботи.

Нами вже створені унікальні за своїм оформленням об’єкти. Приклади нашої роботи з оформлення оракалом можна побачити на фото.

поклейка оракалу поклейка оракалу

Оформлення офісу плівкою оракал в центрі Києва одного з банків від компанії Рекламастер, як видно додало голому склу та обсяг і відчуття захищеності. При цьому комплексне оформлення підкреслило географію роботи самого банку. Якість наклейки плівки oracal на скло перегородок офісного приміщення добре видно, адже на цьому фото світло падає так, що підкреслює всі тіні.

Поклейка оракалу в офісі банку

поклеїти оракал на скло

обклеювання оракалом в офісі банку

Поклейка оракалу в Києві і не тільки

Компанія Рекламастер територіально знаходиться в Києві і займається роботами з поклейки оракалу в основному в Києві і в області, але ми з задоволенням поїдемо і в ваше прекрасне місто у відрядження. Ми готові поклеїти оракал і в Одесі, і в Харкові, і в Дніпрі, і в Запоріжжі. Та й по всій Україні ми виконуємо роботи по оформленню вітрин, стекол, дзеркал за допомогою поклейки плівки оракал.

Типи оракалу

Нижче ми наведемо довідкові дані по типам плівки оракал і їх властивостями, від яких і залежить ціна поклейки оракалу

Oracal, як відомо, це бренд самоклеющейся плівки їх ПВХ. Термін служби окремих видів плівки доходить до 10 років.

Плівка оракал 551

Плівка оракал 551 використовується, в основному, для реклами на транспорті. Товщина 0,07 мм. При цьому відрізняється стабільністю і надійністю як по міцності, так і за кольором, навіть при постійному впливі ультрафіолетовими сонячними променями. Тобто відмінно працює як зовнішня, зовнішня реклама. Чи не боїться морську воду, мастила, масла і кислоти. Термін служби до 7 років при температурі від -50 до +100 градусів Цельсія.
Виконується в глянсовому виконанні 60 колірних відтінків, а в матовому – 2 кольори.

Плівка оракал 620

Плівка оракал 620 характеризується легким демонтажем. Товщина 0,08 мм. Часто застосовується для реклами та інформаційних повідомлень всередині приміщення, а також для створення інтер’єрних реклам. Термін служби не великий, до 3-х років, при цьому експлуатується в температурному режимі від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Така плівка характерна ще і тим, що не псує поверхню на яку наклеюється. Буває як матова, так і глянцева.

Плівка оракал 640, 641

Оракал 640 і 641 – універсальна плівка. Виготовляється в різних варіаціях: як глянсова, так і матова і різних кольорів. Товщина 0,075 мм. Плівки знаходиться на спеціальній підкладці. Термін служби 4 роки. При поклейке такої плівки потрібно контролювати температуру навколишнього середовища. Вона не повинна бути нижче 10 градусів тепла. Експлуатувати плівку оракал 640, 641 можна в межах від -40 градусів до +70 градусів за Цельсієм.

Плівка оракал 851

Сама довгостроково працює плівка оракал. Термін служби до 10 років. Багато квітів (близько 90) як в глянці, так і в матовому виконанні. Добре деформується і стійка до агресивних речовин. Найтонша з представлених на ринку. Товщина 0,05 мм.

Плівка оракал 6500

Використовується в зовнішній рекламі для виготовлення лайтбоксів, світлових коробів і сітілайтів. Відрізняється великою товщиною, 0,1 мм. Добре розсіює світло, чому так охоче використовується маркетологами. При цьому не псує поверхню, на яку наклеюється і навіть на поверхні з дорогою фарбою. Термін служби такої плівки до 7 місяців. Температурний режим від -40 до +80 градусів.

Поклейка оракалу ціна

Поклейка оракалу береться з розрахунку вартості поклейки одного метра квадратного. Природно, що ціна буде відрізнятися від типу плівки, повнокольоровим друком і багатьох інших складових чинників. Але немає нічого простішого, ніж подзвонити нам і обговорити всі умови, в яких буде працювати дана плівка і дізнатися ціну. Просто використовуйте номер телефону & nbsp; в шапці сайту або натисніть на посилання Контакти і замовте зворотний дзвінок або прорахунок вашого варіанту.

Чому потрібно замовити поклейку оракалу в Рекламастер

Зверніться до послуг нашої команди професіоналів РВК “Рекламайстер”. Ми не тільки втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею щодо виготовлення рекламної вивіски, але також внесемо корективи (при необхідності), допоможемо в оформленні, установці і подальшому обслуговуванні цієї рекламної вивіски.

Ми робимо ваше замовлення від проекту до монтажа, тобто “під ключ”. На нашому рахунку більш як 3 тисячі задоволених клієнтів та досвід 16 років різноманітних замовлень!