Вітаємо з довгоочікуваним відкриттям музею «Становлення української нації» і запрошуємо усіх, кому цікава історія нашої країни, відвідати його за адресою: вул. Лаврська, 27(вхід з вулиці Запечерна), тильна сторона Меморіалу Батьківщина-Мати.

Кілька фактів про створення музею:

  1. Засновник – Валерій Галан – протягом декількох років реалізовував ідею створення Музею. Над створенням проекту працювала величезна команда: понад 40 наукових організацій, 37 вчених та істориків, тисячі волонтерів, 53 музеї України, значна кількість культурних та громадських організацій. Всі вони брали участь в розробці та наповненні Музею «Становлення української нації». Спільні зусилля окремих людей та організацій з усіх куточків України та Європи, вивели Музей на рівень національного проекту.
  2. Підтримку проекту висловив Єжи Гоффман, відомий польський кінорежисер та сценарист.
  3. На даний момент у музеї зібрано: 100 унікальних 3D-фігур, 25 сюжетів з 5D-ефектами, медіагіди 8-ма мовах, а також є екскурсійні програми, дитячий простір для розвиваючих занять, та сувенірна крамниця.
  4. Площа експозицій музею становить 1700 квадратних метрів.

РВК «Рекламайстер» за проектами арт-директора Шугай Андрія реалізовувала довговічні елементи, що залучають «глядача»:

  1. Вивіску з чорного металу з підсвічуванням контражур.
  2. Об’ємні букви з чорного металу з полімерним покриттям.
  3. Інформаційні підвісні і підлогові лайтбокси, покажчики.
  4. Спеціальне покриття для підлоги, стійке до більш ніж 100 000 проходів.
  5. Друк на ДСП фотографій і картин, що створюють зоровий ефект збільшеного простору та передають атмосферу для сприйняття експонатів.
  6. Численні інформаційні стенди, таблички, елементи декорацій.

Детальну інформацію про години роботи і вартість квитків музею «Становлення української нації» Ви можете дізнатися за телефоном +38 (099) 015-04-52.