Об’ємні букви з пластику, акрилу, ПВХ

Об’ємні букви з пластику, акрилу, ПВХ виробляють по різному і це дуже впливає на бюджет та надійність.

Букви з акрилу та пластика можуть бути коробчатими, тобто пустотілими. Але цей варіант вважається застарілим

Об’ємні букви з пластика можуть бути литими, тобто цільного пластика. Цей варіант більш прийнятний. Тоді вони фрезеруються за допомогою станків з литого куска матеріалу.

Але найбільш оптимальним з усіх боків вважається варіант, коли “коробку” букви складає металічна конструкція, а пластик: акрил чи ПВХ, застосовуються ззовні, як “кришка”. Такий варіант добре піддається обробці, виходить достатньо точна та якісна конструкція. Така об’ємна буква в рекламній конструкції мало піддається температурним впливам та дозволяє використовувати будь які освітлювальні ефекти. Подробиці про це у  “Конструктор об’ємних літер.”

Чому застосовують ПВХ або пластик в об’ємних буквах і зовнішній рекламі

Як каже вікіпедія: “ПВХ, пластик – безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьом кислот і розчинників. Не горить на повітрі, має малу морозостійкістю”. Як ми бачимо позитивні властивості у пластика такі є. А, відповідно, і рекламні конструкції, в яких використовуються об’ємні букви із пластику, теж досить практичні. Особливо в агресивному середовищі. Але мають малу морозостійкість, а це і є недолік.

Підсвічування об’ємних букв з пластику, акрилу та ПВХ

Отже,якщо ви вже обрали найбільш прийнятний для вас варіант виготовлення букв з пластику, акрилу та ПВХ, вибрали дизайн. Настав час подумати про підсвічування об’ємних букв. Підсвічування рекламної конструкції, або самих букв, як ззовні, так і всередині  притягає більше уваги як вдень, так і вночі. Підсвічування об’ємних букв безумовно викличе позитивні емоції, які вплинуть на впізнаваність бренду будь-якої компанії, магазину, офісу, кафе та інше.

Чому потрібно замовити об’ємні букви пластику ПВХ та акрилу у Рекламайстер

Зверніться до послуг нашої команди професіоналів РВК “Рекламайстер”. Ми не тільки втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею щодо виготовлення рекламної вивіски, але також внесемо корективи (при необхідності), допоможемо в оформленні, установці і подальшому обслуговуванні цієї рекламної вивіски.

Ми робимо ваше замовлення від проекту до монтажа, тобто “під ключ”. На нашому рахунку більш як 3 тисячі задоволених клієнтів та досвід 16 років різноманітних замовлень!

На сьогодні рекламоносії з об’ємних літер вважаються ефективними і вони виправдовуть свою ціну. Крім того на об’ємні букви простіше отримати дозвільну документацію, але це вже в наступній статті.

При грамотному і дбайливому обслуговуванні, вивіска з об’ємними літерами може прослужити кілька десятків років, що дозволяє рекомендувати такий вид реклами компаніям, які вміють рахувати гроші.

У даному розділі представлені приклади виконаних нами робіт по об’ємним буквам з металу, латуні, міді

У даному розділі представлені приклади виконаних нами замовлень по об’ємним буквам з акрилу і ПВХ