Барні стійки як предмет інтер’єру і оформлення кафе, бару та ресторану

Барні стійки як предмет інтер’єру і оформлення кафе, бару та ресторану від компанії Рекламайстер, яка займається зовнішньою та інтер’єрною рекламою.

Вище наведено галерею робіт що була зроблена нашою компанією “Рекламайстер” для різних замовників від барів та ресторанів.

барна стійка в кафе

Барна стійка на фото оформлена деревом, підсвічування зроблено світлодіодами. Достатньо простий варіант для створення барної стойки. Матеріали використовуються натуральні. В залежності від потреби можуть бути більш дорогими – наприклад дерево дорогих пород та камінь стільниці.

оформлення задньої стінки барної стійки width=

Виробництво барних стійок вимагає і відповідне оформлення стіни у барі та ресторані. Оформлення задньої стіни в барі, що представлено на фото гармонійно продовжує загальний стиль та інтер’єр даного бару.

виробництво барних стійок

На цьому фото видно як відбувається процес фрезерування дерева  для отримання надпису на дерев’яній бочці, що була елементом в оформленні барної стійки та стіни у барі, що на попередньому фото.

Продовжувати описувати цей, або інший процес виробництва барних стійок – марна справа. Адже кожен раз – це індивідуальна робота і кожен раз наші майстри створюють новий шедевр. Так, шедевр. Бо ми дуже прискіпливі до власної справи і прагнемо досконалості у будь чому.

Ми маємо досвід з виробництва барних сійок таких видів:

    • барні стійки для барів
    • барні стійки для ресторанів
  • барні стійки для кухні
  • барні стійки з дерева
  • барні стійки з нержавійки
  • під старину та сучасні
  • для інтер’єрів типа лофт та ретро їнтер’єрів

барна стійка для невеличкого кафе

Замовити виробництво барних стійок, інтер’єрної реклами, оформлення інтер’єру для кафе, бару, або ресторану треба тільки у Рекламайстера. Адже наші клієнти рекомендують своїм друзям і Вам саме нас!

Перейдіть на сторінку Контакти, та залиште замовлення, натисніть кнопку “замовити дзвінок” в шапці, або внизу сайту. Або натисніть на кнопку, що з’являється справа внизу сайта. Ми дуже швидко з Вами зв’яжемось, проконсультуємо з усіх питань, та виконаємо всі Ваші побажання щодо створення та виробництва барних стійок.

Дзвоніть, не втрачайте час.