Комплексне оформлення, фасади

Зовнішня реклама для організації, яка тільки з’явилася на ринку, просто необхідна. Вона може бути різних видів. Вдалим рішенням буде комплексне оформлення . Різноманітні рекламні конструкції зможуть привнести індивідуальність і впізнаваність Вашого бренду , магазину, салону і т.д. Їх плюс в тому , що вони можуть бути різної форми, виду . Їх можна адаптувати під будь-який товар , завдяки чому реклама буде помітною і оригінальною , і завжди буде відрізняти Вас від реклами конкурентів. Такі конструкції можуть бути різних видів: виносні рекламні конструкції , нестандартні стели , вивіски , лайтбокси , штендера , кронштейни , різні стенди та інші. За допомогою дизайнерів можна розробити єдину концепцію оформлення всього фасаду , з урахуванням архітектурних особливостей будівлі і матеріалів , які більш вигідно підкреслять індивідуальний стиль компанії.

Послуги комплексного оформлення

Наша компанія працює не лише по вузькопрофільному напрямку “зовнішня реклама”, такому як світлові короби, об’ємні букви, неон, установка на дахах (які ви можете побачити в розділі зовнішня реклама на нашому сайті), але ми можемо допомогти Вам в створенні композиції оформлення, в котру може входити будь яка зовнішня реклама.

Наші дизайнери допоможуть Вам у розробці певного фірмового стилю, запропонують кольорові палітри, що підходять до Вашої організації. Головне в комплексному оформленні – розробити єдину концепцію в одному стилі, що дозволить покращити впізнавання, популярність, а значить й вживання Вашого бренду.

Ми мали честь працювати з багатьма крупними компаніями і добилися добрих результатів. З нашими роботами можна ознайомитися в цьому розділі.

Виготовлення вивісок

Одним з видів зовнішньої реклами є вивіски. Рекламні вивіски найбільш поширені, оскільки вони можуть бути різних форм, з будь-яких матеріалів, і можуть служити як рекламою, так і просто носити інформаційних характер.

Вивіска – обличчя фірми, яка обов’язково повинна бути у будь-якого підприємства або магазину, ресторану, кафе. Вона створює перше враження у потенційного клієнта, а отже є одним з маркетингових інструментів що створюють комерційний успіх підприємства. Вона забезпечує потік відвідувачів, що можуть стати покупцями. Тому виготовлення вивісок – важливий крок у створенні іміджу фірми.

Виготовлення вивісок є одним із основних видів діяльності нашої компанії. Ми індивідуально підходимо до розробки дизайну, приймаючи до уваги всі бажання замовника та можливі матеріальні затрати. Дизайн розробляться в загальному стилі та прив’язується до архітектури того будинку, на котрому буде здійснюватись монтаж. Виготовлення вивісок виконується в максимально короткі строки з високою якістю виконання замовлення. На всі вивіски, що виготовляються у нас, надається гарантія.

Виготовлення вивісок, що ми пропонуємо Вам, може бути таких видів:

– Неонові;

– Інформаційні;

– Що окремо стоять і комбіновані;

– Фасадні та інтер’єрні;

– Що обертаються та динамічні;

– Світлові та несвітлові.

Наші спеціалісти завжди готові проінформувати вас по будь-якому питанню, що вас цікавить, та надати допомогу у виборі дизайну та типу вивіски.