Конструктор для об’ємних літер

Конструктор для об’ємних літер – це комплекс робіт, що виконує рекламно-виробнича компанія “Рекламайстер” результатом якої є готова об’ємна буква для зовнішньої рекламної вивіски. Ця буква може бути, як в готовому для монтажу вигляді, так і буква ще не зібрана з частин, але повністю підготовлена до цього.

Конструктор для об'ємних літер. Конструктор объёмных букв

Для кого може бути корисним наш конструктор об’ємних літер – для маленьких рекламних агенцій, що не мають власного виробництва, для замовників вивісок та інших видів зовнішньої реклами, які хочуть монтаж, або монтаж та збирання букви взяти на себе з будь яких причин.

фрезерування та гравірування різних матеріалів

Наша рекламно-виробнича компанія має досвід та доволі велике портфоліо з виробництва не тільки пластикових об’ємних букв. Ми маємо в своєму арсеналі:

Для будь-яких з цих видів об’ємних букв ви можете замовити послугу конструктора об’ємних букв у Рекламайстера. 

Об’ємні букви за вашим дизайном або за дизайном розробленим спеціально для вас ми розробимо макети, погнемо контури коробки об’ємних букв (корпусу) зі збереженням, як розміру, так і форми.

Виготовлення об’ємних букв Київ та Україна

Замовляйте виготовлення об’ємних букв з підсвіткою та без, з латуні, міді та нержавіючої сталі. Виготовлення об’ємних букв з пластику, ПВХ та акрилу. Замовити об’ємні букви Київ та вся Україна. Адже після упакування ви можете отримати об’ємні букви по Новій пошті або іншим перевізником, будь в якому куточку України.

Чому замовити об’ємні  букви у Рекламайстера вигідно

Тому що якість виготовлення ми гарантуємо, а ще, тому, що ми обираємо правильні матеріали для виготовлення. В нас широка база поставників, де ми замовляємо необхідні матеріали. І це все наш досвід, який дозволяє гарантувати вам якість та своєчасність виконання. Що, в свою чергу, має забезпечити вам спокій в цьому напрямку, напрямку зовнішньої реклами вашого бізнесу.

Ціна конструктора рекламних об’ємних букв

Спитайте нас про ціну вашої майбутньої реклами з об’ємних букв, перейдіть на сторінку Контакти, відправте свої данні для зв’язку та приблизні параметри рекламної конструкції. Наші менеджери швидко з вами зв’яжуться та проконсультують з будь-яких питань.