Як отримати дозвіл на встановлення об’єкту зовнішньої реклами?

Якщо Ви плануєте отримувати дозвiл на зовнішню рекламу у Києві у ЦНАП самостійно, Вам потрібно зібрати пакет документів, який включає:
• кольорову фотокартку, що дає змогу визначити прив’язку до місця розташування рекламного засобу, на який потрібно отримати дозвіл;
• макет місця в електронному вигляді (розміром 10 х 15 см), на якому планується розташування рекламного засобу (у разі розміщення на фасаді будівель та споруд надається фотокартка всього фасаду будівлі з усіма вже розміщеними рекламними засобами) (2 примірники);
• ескіз рекламного засобу;
конструктивні рішення, завірені підписами і печаткою розробника, які містять інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики щодо дотримання встановлених нормативними документами вимог до проектування та конструювання (формат А4, 2 примірники)
• завірену належним чином копію ліцензії чи кваліфікаційного сертифіката розробника, що підтверджує право останнього виконувати послуги (роботи) будівельного проектування та конструювання або пов’язані із створенням об’єкта архітектури;
• копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ
          • заяву про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами (заповнюється за місцем надання):
 
Загалом, дозвільна документація на зовнішню рекламу у Києві оформлюється від 10 до 12 тижнів.

 

Юридичний відділ РВК “Рекламайстер” надає послуги з оформлення дозволу на рекламу. Від підготовки пакету документів на подачу до повного супроводу на всіх етапах.

pomodoro  c 300x224 - Дозвіл на встановлення вивіски у Києві та Українi
Дозвіл на рекламу на фасаді

Якщо Ви вирішили звернутися за допомогою у отриманні дозволу до РВК «Рекламайстер», Вам лише потрібно підготувати нижчезазначений перелік документів та забрати дозвіл у вказаний виконавцем час:

• кольорові фото місця (розміром 10 х 15 см), на якому планується розташування рекламного засобу (у разі розміщення на фасаді будівель та споруд надається фотокартка всього фасаду будівлі з усіма вже розміщеними рекламними засобами) (3-4 варіанти фото).
• ескіз або креслення рекламного засобу із вказівкою основних габаритних розмірів та матеріалів
• копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ
• доручення встановленого зразку*:

  Доручення юр.особа (зразок) | Доручення ФЛП (зразок)

 

Висококваліфіковані юристи  РВК «Рекламайстер» надають послуги з оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами, що розташовані у Києві та Київській області. Від підготовки пакету документів на подачу до повного супроводу на всіх етапах. Ви можете почати з безкоштовного експрес-аудиту можливості розміщення рекламних засобів за вказаною Вами адресою. Також, ми можемо узгодити проект вивіски, зробити експертний висновок на зовнішню рекламу, отримати дозвіл на рекламу у Києві повністю або частково, де клієнту потрібна допомога.

 

Яку інформацію і де можна розміщувати, щоб це не вважалося рекламою і не вимагало оформлення дозволу на розміщення рекламного засобу?

Не потребує дозволу, якщо розміщується:

  • на внутрішній поверхні вітрини власного або орендованого приміщення
  • час роботи

———————————————————————————

Щоб отримати дозвіл на розміщення реклами на фасаді у Києві, перш за все потрібно визначитись з форматною зоною міста. Порядок розміщення вивісок у місті Києві – завантажити PDF

———————————————————————————

Потрібен дозвіл на рекламу у Києві або конструктивне рішення?

Щоб отримати дозвіл на вивіску або iншу зовнішню рекламу, ще до монтажу, замовник повинен отримати конструктивне рiшення на їх розмiщення. Зазвічай цю роботу виконує спеціалізоване підприємство або сертифікований фахівець.

Підготовка конструкційних рішень – одна з послуг компанії Рекламайстер. Сертифікований фахівець створить для Вас конструктивне рiшення або проконтролює правільність Вашого проекту. Самостійне оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами – довгий шлях з багатьма нюансами. Тому ще на етапі розробки макету зовнішнього рекламного засобу юристи РВК «Рекламайстер» рекомендують перевірити відповідність РЗ до вимог чинного законодавства стосовно Дозвільної документації.

З усіх питань стосовно отримання дозвільної документації на рекламні засоби звертайтеся до РВК Рекламайстер за телефонами: +38 (044) 331 07 89, +38 (067) 366 53 53.

 

Замовити розрахунок

 


* Всі документи, окрім Доручення потрібні в електронному вигляді. Довіреність потрібна з мокрою печаткою чи оригіналом підпису (для ФОП).