Інформаційні стійки – виставкове обладнання

Інформаційні стійки стенди – відносяться до інтер’єрної або внурішньої реклами. Компанія Рекламайстер професійно займається вже більше 16 років зовнішньою рекламою та рекламою внутрішньою, або інтер’єрною. Інформаційні стійки та стенди здебільшого використовуються як виставкове обладнання для внутрішньої реклами та донесення інформації до клієнта за допомогою роздаточного матеріала та наглядної агітації.

Виставкове обладнання

Якщо ваша організація бере участь у виставках одноразово або на постійній основі, то вам просто необхідно виставкове обладнання.

Інформаційні стійки - виставкове обладнання виставковий стенд від компанії Рекламайстер виставковий стенд в аеропорту

Воно, безсумнівно, має величезну вагу, тому що являє собою місце, де буде розміщена ваша експозиція і місце, де ви будете безпосередньо працювати на виставці.

Важливість виставкового обладнання полягає в тому, що від нього залежатиме результат вашої роботи, тому те, що зображено на стенді, відіграє важливу роль в позитивному або негативному результаті ваших старань.

Зрозуміло, що представляють компанію на виставці – не тільки команда її співробітників, не тільки продукція, але, також, і виставкове обладнання, яке покликане презентувати вашу продукцію в найкращому світлі. Від його яскравості, оригінальності залежить, на скільки буде стенд викликати інтерес до вашої компанії?

Виставкові та інформаційні стенди

Обов’язковою умовою перед замовленням стендів на виставку є визначення та чітке усвідомлення того, які завдання несе ця виставка. Для цього треба визначити декілька важливих характеристик.

  • По-перше, який формат рекламної компанії?
  • По-друге, чи буде переміщатися експозиція ?
  • По-третє, якими є цілі даної виставки.
  • І, по-четверте, який бюджет готова виділити компанія на виставкове обладнання, щоб якісно себе представити на даній виставці?

Щоб виставкове обладнання приємно здивувало всіх присутніх на цій виставці, воно повинно відповідати багатьом вимогам, таким як різноманітність, барвистість, якість конструкції виставкових стендів. При цьому, воно може розділяти експозицію на різні зони, які можуть піддаватися переміщенню, не звертаючи уваги на свої розміри. Під виставковим обладнанням, як правило, традиційно розуміються виставкові стенди, які діляться на ексклюзивні, стандартні і мобільні.

Ексклюзивні виставкові стенди, Київ

Самими цікавими та оригінальними будуть ексклюзивні стенди, зроблені за спеціальним замовленням. По одній назві стає зрозуміло, що вони виготовляються тільки для Вас з різноманітних матеріалів. Можуть мати будь-який вид, різні форми. Акумулюючи ці властивості, вони просто не можуть повторюватися і бути схожими на інші. Наші стенди завжди мають унікальний дизайн, який спеціально розробляється під конкретну фірму і її продукцію. Виділятися з загальної маси, привертати увагу, викликати інтерес і запам’ятовуватися – ось завдання ексклюзивних стендів.

Мобільні виставкові стенди

Сьогодні чималою популярністю користуються мобільні стенди, які відрізняються своєю зручністю у використанні. Вони зручні тим, що легко  монтуються. Їх основа – це фотопанелі або просто зображення, нанесені на тканину, які прикріплюються на металеву основу. Їх можна доповнювати підсвічуванням, різними поличками і буклетами. Такі виставкові стенди дуже зручні тим, що є незамінними там, де є обмежений простір.

Для більшої довговічності фотопанелі друкуються на високоякісному принтері і після проходять ламінування.

Поняття «виставковий стенд» само по собі має на увазі бездоганність зовнішнього вигляду, яке працюватиме на позитивний імідж компанії. Тому, якщо вам необхідно виготовити виставковий стенд за індивідуальним вимогам, рекламну вивіску з використанням об’ємних літер з металу або ж рекламні причепи – звертайтеся до нас, у команду професіоналів, які знають толк в тому, як повинна виглядати зовнішня реклама.

Виставкові стенди

Наша фірма пропонує своїм замовникам дизайн та виробництво виставкових стендів будь-якої складності на базі власного цеху зовнішньої реклами.

Виставковий стенд повинен мати бездоганний зовнішній вигляд, який буде працювати на імідж компанії.

Ми використовуємо оригінальні рішення, а при виготовленні – сучасні матеріали і технології, які дозволяють реалізовувати індивідуальні та ексклюзивні варіанти.

Оформлення стендів завжди творче завдання, яке вирішується індивідуально під замовника, особливо це стосується ексклюзивних виставкових стендів.

Економічний варіант виставкового стенду – це покриття на підлозі, вивіска, стійка ресепшн. Стіни виставкового стенду виготовляються з виставкового алюмінієвого профілю та заповнюються панелями з МДФ або ПВХ.

Ексклюзивний варіант виставкового стенду – виготовляться індивідуально. При виготовленні ексклюзивного виставкового стенду враховуються усі особливості іміджу компанії.