Виставкове обладнання, інформаційні стійки, POS-продукція

Інформаційні стійки, стенди, виставкове обладнання, POS-продукція відносяться до ефективних методів взаємодії з потенційним клієнтом та просування бренду (товарів, послуг). Компанія Рекламайстер має великий досвід в їх створенні з 2001 року. 

Виставкове обладнання

Якщо ваша організація бере участь у виставках, особливо на постійній основі, виставкове обладнання вам просто необхідно. Від нього буде залежати результат участі у виставці. Зовнішній вигляд стенду, його оформлення в корпоративному стилі зіграє важливу роль у залучення уваги клієнта. Його мета – представити вашу продукцію в кращому світлі. Від його яскравості, оригінальності, креативності залежить інтерес клієнта до вашої компанії.

1 1 - Виставкове обладнання, інформаційні стійкиStend5454909 - Виставкове обладнання, інформаційні стійкиi13 - Виставкове обладнання, інформаційні стійки

Щоб виставкове обладнання залишило слід в пам’яті присутніх, він повинен відповідати наступним вимогам: ексклюзивність, барвистість, якість конструкції виставкових стендів. При цьому, воно може розділяти експозицію на різні зони, які можуть переміщатися, незважаючи на розміри. Під виставковим обладнанням, як правило, традиційно розуміються виставкові стенди, які діляться на ексклюзивні, стандартні і мобільні.

Ексклюзивні виставкові стенди, Київ

Найбільш цікавими та оригінальними будуть ексклюзивні стенди, зроблені за спеціальним замовленням. Вони виготовляються з найкращих матеріалів, можуть мати будь-який вид, різні форми. Акумулюючи ці властивості, вони завжди мають унікальний дизайн. Виділятися з загальної маси, привертати увагу, викликати інтерес і запам’ятовуватися – це завдання ексклюзивних стендів.

Мобільні виставкові стенди

Сьогодні чималою популярністю користуються мобільні стенди, які відрізняються своєю зручністю у використанні. Вони легко монтуються. Їх основа – фотопанелі або просто зображення, нанесені на тканину, які прикріплюються на металеву основу – каркас. Їх можна доповнювати підсвічуванням, різними поличками і буклетами. Мобільні виставкові стенди є незамінними там, де є обмежений простір. Для більшої довговічності фотопанелі друкуються на високоякісному принтері і після проходять ламінування.

POS-продукція

Мета POS-матеріали – залучення уваги потенційного клієнта до бренду, підвищення продажу та впізнаваності товарів.

А їх перевагами є:
– висока ефективність
– розміщення безпосередньо в точках продажів
– відсутність “нав’язливого фактору” реклами

Тому замовити POS-продукцію у Києві – це ефективний шлях до маркетингового просування товару.

1 1000x750 - Виставкове обладнання, інформаційні стійки 3 - Виставкове обладнання, інформаційні стійки

Професіоналами РВК «Рекламайстер» втілена у реальність велика кількість ексклюзивних POS-матеріалів від відомих брендів, більшість з яких потребувала від спеціалістів великого досвіду та творчості. Якщо Ви маєте оригінальні ідеї POS-продукції, звертайтеся до нас. Ми із задоволенням реалізуємо їх на найвищому сучасному рівні.

Інформаційні стійки

Інформаційні стійки – важлива конструкція, без якої неможлива сучасна рекламна кампанія. Їх мета – інформування потенційних клієнтів про новини, акції, послуги, розташування каталогів продукції тощо.

Від складності конструкції, розмірів і виробника буде залежати вартість, по якій можна купити інформаційні стійки у Києві. Вибір матеріалу здійснюється відповідно до місця розташування та умов експлуатації. Якщо планується вплив несприятливих факторів, слід підібрати сучасні надійні матеріали. Рекомендуємо замовити якісні інформаційні стійки в компанії «Рекламайстер».

Замовити розрахунок