Виставкове обладнання

Якщо ваша організація бере участь у виставках одноразово або на постійній основі , то вам просто необхідно виставкове обладнання . Воно , безсумнівно , має величезну вагу , тому що являє собою місце , де буде розміщена ваша експозиція і місце, де ви будете безпосередньо працювати на виставці. Важливість виставкового обладнання полягає в тому , що від нього залежатиме результат вашої роботи , тому те , що зображено на стенді , відіграє важливу роль в позитивному або негативному результаті ваших старань. Кожен розуміє , що особа компанії на виставці – це не тільки команда її співробітників і сама продукція , але також і виставкове обладнання , яке покликане презентувати вашу продукцію в найкращому світлі . Від його яскравості , оригінальності залежить , чи буде він викликати інтерес до вашої компанії або навпаки відштовхувати.

Обов’язковою умовою перед замовленням стендів на виставку є визначення та чітке усвідомлення того, які завдання несе ця виставка. Для цього треба визначити декілька важливих характеристик. По-перше , який формат рекламної компанії? По-друге , чи буде переміщатися експозиція ? По-третє , якими є цілі даної виставки . І , по-четверте , який бюджет готова виділити компанія на виставкове обладнання , щоб якісно себе представити на даній виставці ? Визначившись з данними характеристиками ичайно ж , яке обладнання слід при цьому використовувати.

Щоб виставкове обладнання приємно здивувало всіх присутніх на цій виставці , воно повинно відповідати багатьом вимогам , таким як різноманітність , барвистість , якість конструкції виставкових стендів. При цьому , воно може розділяти експозицію на різні зони , які можуть піддаватися переміщенню , не звертаючи уваги на свої розміри. Під виставковим обладнанням , як правило , традиційно розуміються виставкові стенди , які діляться на ексклюзивні , стандартні і мобільні .

Ніхто не стане сперечатися , що самими цікавими та оригінальними є ексклюзивні стенди. По одному їх назві стає зрозуміло , що вони виготовляються з різноманітних матеріалів , можуть мати будь-який вид , різні форми. Акумулюючи ці властивості , вони просто не можуть повторюватися і бути схожими на інші. Вони завжди мають унікальний дизайн , який спеціально розробляється під конкретну фірму і її продукцію. Виділятися з загальної маси , привертати увагу , викликати інтерес і запам’ятовуватися – ось завдання ексклюзивних стендів , які виготовляються індивідуально.

Сьогодні чималою популярністю користуються мобільні стенди , які відрізняються своєю зручністю у використанні. Вони зручні тим , що легко і за короткий час піддаються монтажу прямо перед самою виставкою . Їх основа – це фотопанелі або просто зображення, нанесені на тканину , які прикріплюються на металеву основу. Їх можна доповнювати підсвічуванням , різними поличками і буклетами . Такі виставкові стенди дуже зручні тим , що є незамінними там , де є обмежений простір . Для більшої довговічності фотопанелі друкуються на високоякісному принтері і після проходять ламінування .

Поняття « виставковий стенд » само по собі має на увазі бездоганність зовнішнього вигляду , яке працюватиме на позитивний імідж компанії. Тому , якщо вам необхідно виготовити виставковий стенд за індивідуальним вимогам , рекламну вивіску з використанням об’ємних літер з металу або ж рекламні причепи – звертайтеся до нас , у команду професіоналів , які знають толк в тому, як повинна виглядати зовнішня реклама.

Виставкові стенди

Наша фірма пропонує своїм замовникам дизайн та виробництво виставкових стендів будь-якої складності на базі власного цеху зовнішньої реклами.

Виставковий стенд повинен мати бездоганний зовнішній вигляд, який буде працювати на імідж компанії.

При дизайні стендів ми використовуємо оригінальні рішення, а при їх виготовленні – сучасні матеріали і технології, які дозволяють реалізовувати найнезвичайніші варіанти.

Оформлення стендів завжди творче завдання , яке вирішується індивідуально під замовника, особливо це стосується ексклюзивних виставкових стендів.

Економічний варіант виставкового стенду – це покриття на підлозі, вивіска, стійка ресепшн. Стіни виставкового стенду виготовляються з виставкового алюмінієвого профілю та заповнюються панелями з МДФ або ПВХ.

Ексклюзивний варіант виставкового стенду – виготовляться індивідуально. При виготовленні ексклюзивного виставкового стенду враховуються усі особливості іміджу компанії.