Об’ємні букви з дерева та інших матеріалів

Об’ємні букви з дерева та інших матеріалів це одна з найулюбленіших спеціалізацій рекламно-виробничої компанії “Рекламайстер”. І саме тому так сталося, що в нашому розпорядженні найсучасніша техніка – фрезерувальні та гравірувальні станки, , шліфувальні машини, та досвідченні й закохані в свою справу співробітники, учасники нашої команди.

В попередніх статтях, таких як “Конструктор для об’ємних літер” ми описали та показали як нами створюються об’ємні літери взагалі та об’ємні букви з металу, латуні, міді. Ми спеціалісти також у створенні  об’ємних букв з акрилу та ПВХ . В цій статті ми наведемо приклади з нашого портфоліо щодо створення та виготовлення об’ємних букв з дерева та інших матеріалів. Галерея наведена нижче.

Виготовлення об’ємних букв з дерева

Процес виготовлення об’ємних букв з дерева починається, звісно, з проекту, створення шрифту, якими будуть майбутні букви. А, можливо, у вашої організації вже створено фірмовий стиль. Тоді ми зробимо об’ємні літери з дерева під нього.

Наступним етапом буде обрання фактури дерева, з якого будуть вироблені рекламні елементи. Треба обрати тон, в якому будуть найкраще виглядати ці рекламні елементи інтер’єру. Адже загальний вигляд має бути гармонійним, мають поєднатись і інтер’єр і об’ємні літери з дерева.

Після цього настає момент закупівлі необхідних матеріалів, фрезерування та обробка, шліфування та покриття лакофарбовими матеріалами з метою найкраще проявити фактуру матеріалу, підкреслити необхідні риси.

Чому потрібно замовити об’ємні букви з дерева та інших матеріалів у Рекламайстер

  • По-перше, тому, що ми професіонали на цьому ринку – ринку рекламного виробництва!
  • По-друге, тому, що за 16 років в нас сформувалась така команда, для якої важливий результат!
  • По-третє, тому, що результатами нашої праці було задоволено понад 3 тисячі клієнтів. І цю традицію для нас важливо продовжити – радувати клієнтів!
  • Тому що ці клієнти нас рекомендують друзям, а це дуже відповідально!
Ми робимо ваше замовлення від проекту до монтажу, тобто “під ключ”. На нашому рахунку більш як 3 тисячі задоволених клієнтів та досвід 16 років різноманітних замовлень!

На сьогодні рекламоносії з об’ємних літер ефективні та виправдовують свою ціну.

Портфоліо з виготовлення об’ємних букв з дерева

Нижче наведена галерея наших робіт, що були зроблені за ці роки. Будемо раді, коли в ньому додадуться фото вашого замовлення! Ми зробимо для цього все! 

Зверніться до нас через сторінку “Контакти”

Дізнайтесь про нас більше на відповідній сторінці, за посиланням.

Та давайте уже співпрацювати!

У даному розділі представлені приклади виконаних нами робіт (портфоліо) по об’ємним буквам з дерева та інших матеріалів

Об'ємні букви з дерева bykvi_derevo C&T. Three-dimensional letters made of wood and other materials

Объемные буквы из дерева obemnye-bukvy

фрезерування та гравірування різних матеріалів