Завдяки успішному досвіду такого нововведення , як брендований автомобіль з рекламним причепом , багато організацій , що займаються створенням і розміщенням зовнішньої реклами , пішли цьому прикладу . Рекламні причепи та створювана з їх допомогою одностороння або багатостороння конструкція , яка може бути перевозяться по всьому місту , дає можливість набагато більшому числу потенційних клієнтів дізнатися про компанію , реклама якої зображена на них. Таким чином , залучається більша кількість потенційних клієнтів і замовників.

Наша компанія , як завжди , використовує найбільш інноваційні процеси в світі реклами , тому також , вже котрий рік , успішно створює подібного роду рекламоносії , які можна побачити на причепах багатьох легкових автомобілів по нашому місту . Замовити рекламні причепи та укомплектувати ними автомобіль – дуже розумне рішення кожної людини , яка займається бізнесом , адже саме такий спосіб реклами дозволяє залучити більше нових клієнтів і збільшити впізнаваність про їх товарах і послугах .

Рекламні причепи в нашій компанії , створюються індивідуально під кожне замовлення , вони повністю відповідають вимогам і побажанням замовників. При бажанні , рекламний матеріал , встановлений на ваш причіп , може бути замінений на будь-який інший , більш підходящий. Це зручний і гнучкий рекламний хід , який дає можливість донести рекламну інформацію до потенційного клієнта з найменшими для замовників втратами. Використовуючи такий вид реклами , вам не доведеться ні з ким погоджувати чи отримувати дозвіл від власників будівель , на які ви хотіли б помістити свою рекламу. До того ж не потрібно платити постійну орендну плату власникам білбордів , на яких поміщена ваша рекламна інформація . А уявіть собі , наскільки більшу кількість людей побачить вашу рекламу !

Види мобільних рекламних причепів

Наша компанія займається виробництвом рекламних причепів . Це є укомплектування для брендмобилях .

Що зможе більше залучити нових клієнтів , просунути бренд як не реклама, що постійно рухається ?

Такі причепи можуть бути зроблені індивідуально по Ваших моделям і потребам. На них можуть бути встановлені різні рекламні матеріали , макети .

Посилаючись на успішний проект SMILE Smart agency компанії PROFI, брендовані автомобілі ( Брендмобілі ) з рекламними причепами викликають тільки позитивні емоції , що є невід’ємною частиною позитивного іміджу Вашого товару або послуги.

Згідно з інформацією компанії PROFI , реклама на брендмобилях являє собою набагато зручну і гнучку рекламну комунікацію , що дозволяє донести до споживача рекламний message з мінімальними втратами. А також 91 % споживачів звертають увагу на такі авто . За дослідженнями вищезгаданої компанії використання таких брендованих авто з рекламними причепами = 165000 контактам в день.