Переваги лайтбоксів

Лайтбокси (Light box) – найпоширеніший вид зовнішньої реклами, достатньо ефективний та відносно недорогий. Лайтбокси – найінформативніші рекламні носії, як в день, так і в ночі, а за рахунок створення будь- якої форми, конфігурації та підсвічування, що виконується або люмінесцентними світильниками, або лампами розжарювання пониженої напруги, світлові короби ефективно виділяються серед всієї місцевої реклами.
Лайтбокси по конструкції являють собою коробки. Найпоширеніший варіант – односторонній, простої форми, з однієї сторони нанесеним на неї рекламним зображенням. В іншому випадку лайтбокси можуть мати фігурний контур, бути об’ємними панелями у вигляді різних предметів, мати додаткові конструктивні елементи.

Лайтбокси можуть бути виготовлені з металевого або алюмінієвого профілю, окрашеного порошковою фарбою. Передня панель виготовляється з полікарбонату, акрилового скла та є напівпрозорою. Лампи, світильники та електропроводка кріпиться на задній панелі. Лайтбокси підсвічуються зсередини. На лицьову частину коробу наносять рекламне зображення, що виготовляється за допомогою друку або у вигляді аплікації з вінілової плівки. Світлові короби можуть мати різні способи кріплення, вибір яких залежить від місць, де буде розміщена ця реклама.

Лайтбокси – яскрава та помітна зовнішня реклама для фірми, яку особливо добре видно ввечері та вночі. Завдяки внутрішньому підсвічуванню лайтбокси прекрасно виділяються в темний період доби, що привертає увагу потенційних клієнтів. Лайтбокси вигідно застосовуються у великих торгівельних центрах, на АЗС, торгово-виставкових комплексах, культурних і ділових центрах. Професійно виготовлені лайтбокси характеризуються тривалою стійкістю до впливу навколишнього середовища, високою стійкістю до ударів, до теплового впливу, малою вагою, а також хорошим світлорозсіюванням.

Кожен виробник прагне до впізнавання та запам’ятовування свого бренду, а наші технології та значний досвід дозволять Вам цього досягти на високому рівні.

Лайтбокси – дійсно приваблива зовнішня реклама для Вашого бізнесу.

Прайс-лист на Лайтбокси:

1. Односторонній лайтбокс За м2 Від 126 €
2. Двусторонній лайтбокс За м2 Від 149 €
3. Панель-кронштейн За м2 Від 158 €

Примітки:

1. Приведена вартість розрахована для прямокутного коробу простої конструкції, що складається з металевого каркасу, акрилового скла або сотового полікарбонату, люмінесцентних ламп, оцинкованого заліза.
2. Короба площею менше 1 м2 розраховуються як за 1 м2.
3. При розрахунку коробу складної форми використовують коефіцієнт 1,3.

Прайс-лист на несвітлові вивіски:

1. Плоска одностороння вивіска За м2 від 27,8 €
2. Плоска двостороння вивіска За м2 від 37,06 €
3. Об’ємна одностороння вивіска За м2 від 51,88 €
4. Об’ємна двостороння вивіска За м2 від 66,7 €
5. Панель-кронштейн За м2 від 81,53 €

Вартість несвітлової вивіски складної форми розраховується індивідуально.
Монтажні роботи

Вартість монтажних робіт складає 20% від вартості від виробу, але не менше 37,06 €.
Монтажні роботи з використанням спецтехніки (автовишка) – 22,24 €/год , мінімум 88,94 €.