Лайтбокси замовити у Рекламайстер

Лайтбокси (Light box) – найпоширеніший вид зовнішньої реклами, достатньо ефективний та відносно недорогий.

Свiтлові короба – Лайтбокси – найінформативніші рекламні носії. Якість донесення інформації зберігається як в день, так і в ночі.

объёмные буквы с подсветкой, лайтбоксы
об’ємні букви з підсвічуванням, лайтбокси

За рахунок створення будь- якої форми, конфігурації та підсвічування, що виконується або люмінесцентними світильниками, або лампами розжарювання пониженої напруги, світлові короби (так перекладається слово “лайтбокс”) ефектно виділяються серед всієї місцевої реклами.

Конструкція лайтбоксу

Лайтбокси по конструкції являють собою коробки. Простий, а тому поширений варіант – односторонній короб, простої форми, з однієї сторони нанесеним на неї рекламним зображенням. В іншому випадку лайтбокси можуть мати фігурний контур, бути об’ємними панелями у вигляді різних предметів, мати додаткові конструктивні елементи.

Лайтбокси можуть бути виготовлені з металевого або алюмінієвого профілю, пофарбований порошковою фарбою. Передня панель виготовляється з полікарбонату, акрилового скла та є напівпрозорою. Лампи, світильники та електропроводка кріпиться на задній панелі.

Лайтбокси з підсвіткою

Лайтбокси підсвічуються зсередини. На лицьову частину коробу наносять рекламне зображення, що виготовляється за допомогою друку або у вигляді аплікації з вінілової плівки. Світлові короби можуть мати різні способи кріплення, вибір яких залежить від місць, де буде розміщена ця реклама.

Переваги лайтбоксів

Лайтбокси – яскрава та помітна зовнішня реклама для фірми, яку особливо добре видно ввечері та вночі. Завдяки внутрішньому підсвічуванню лайтбокси прекрасно виділяються в темний період доби, що привертає увагу потенційних клієнтів. Звнішня реклама такого типу вигідно застосовуються у великих торгівельних центрах, на АЗС, торгово-виставкових комплексах, культурних і ділових центрах. Професійно виготовлені світлові короби характеризуються тривалою стійкістю до впливу навколишнього середовища, високою стійкістю до ударів, до теплового впливу, малою вагою, а також хорошим світлорозсіюванням.

Кожен виробник прагне до впізнавання та запам’ятовування свого бренду, а наші технології та значний досвід дозволять Вам цього досягти на високому рівні.

Лайтбокси – дійсно приваблива зовнішня реклама для Вашого бізнесу.

Прайс-лист на лайтбокси:

1. Односторонній лайтбокс за м2 Від 126 €
2. Двусторонній лайтбокс за м2 Від 149 €
3. Панель-кронштейн за м2 Від 158 €

 

Примітки:

  1. Приведена вартість розрахована для прямокутного коробу простої конструкції, що складається з металевого каркасу, акрилового скла або сотового полікарбонату, люмінесцентних ламп, оцинкованого заліза.
  2. Короба площею менше 1 м2 розраховуються як за 1 м2
  3. При розрахунку коробу складної форми використовують коефіцієнт 1,3.

Прайс-лист на рекламні вивіски несвітлові:

1. Плоска одностороння вивіска за м2 від 27,8 €
2. Плоска двостороння вивіска за м2 від 37,06 €
3. Об’ємна одностороння вивіска за м2 від 51,88 €
4. Об’ємна двостороння вивіска за м2 від 66,7 €
5. Панель-кронштейн за м2 від 81,53 €

Вартість несвітлової вивіски складної форми розраховується індивідуально.

Монтажні роботи монтаж рекламних вивісок та лайтбоксів

Вартість монтажних робіт складає 20% від вартості виробу, але не менше 37,06 €.
Монтажні роботи з використанням спецтехніки (автовишка) – 22,24 €/год , мінімум 88,94 €.

Чому потрібно замовити лайтбокси, або світлові короба у Рекламайстер

Зверніться до послуг нашої команди професіоналів РВК “Рекламайстер”. Ми не тільки втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею щодо виготовлення рекламної вивіски, але також внесемо корективи (при необхідності), допоможемо в оформленні, установці і подальшому обслуговуванні цієї рекламної вивіски.

Ми робимо ваше замовлення від проекту до монтажа, тобто “під ключ”. На нашому рахунку більш як 3 тисячі задоволених клієнтів та досвід 16 років різноманітних замовлень!