Продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

У вас є вивіска та дозвіл на її розміщення? А як давно ви переглядали термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами? Можливо вже пора почати оформлювати пакет документів для продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Позитивне рішення про “Продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами” можливо при успішному проходженні наступних етапів і наявності нижче перерахованих документів:

1. Термін дії дозволу продовжується на підставі заяви, яка подається в міський дозвільний центр за формою:

zayava na prodovgennya reklamy - Продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

до заяви на продовження терміну дії дозволу розповсюджувач реклами додає наступні документи:

  • висновок (виданий підприємством, установою чи організацією, які мають відповідні ліцензії) на відповідність встановленого рекламного засобу вимогам безпеки його розміщення та використання протягом терміну, на який продовжується дозвіл
  • копію ліцензії розробника цього висновку завірену належним чином. Така ліцензія у Рекламайстер є в наявності і ми готові допомогти з таким висновком.
  • лист-погодження від власника (балансоутримувача) місця розташування рекламного засобу або уповноваженої ним особи про відсутність заперечення на розміщення рекламного засобу на термін продовження дії дозволу;
  • документ (акт звірки взаєморозрахунків), який підтверджує відсутність заборгованості у розповсюджувача зовнішньої реклами, на розміщення рекламного засобу, на яке раніше було надано дозвіл за договором на право тимчасового користування місцем.

2. Дозвільний орган протягом п’яти робочих днів з дати отримання заяви з міського дозвільного центру про продовження терміну дії дозволу розглядає його і надає пропозиції Київській міській державній адміністрації для прийняття рішення.

Продовження терміну дії дозволу допускається за умови відповідності розташування та типу рекламного засобу схемою розміщення рекламоносіїв і входить до складу відповідного паспорта вулиці, затвердженого в установленому порядку.

3. Виконавчий орган Київська міська державна адміністрація протягом п’яти робочих днів з дати отримання зазначених пропозицій розглядає та приймає відповідне рішення про продовження терміну дії дозволу або про відмову в його продовженні.

4. Дозвільний орган протягом п’яти робочих днів з дати видання розпорядження виконавчого органу Київської міської державної адміністрації вносить відповідні зміни до дозволу, які повинні бути підписані керівником дозвільного органу, скріплені печаткою дозвільного органу, і передає його в міський дозвільний центр для видачі заявнику.

Продовження терміну дії дозволу (відмова у його продовженні) фіксується в журналі обліку міського дозвільного центру та в журналі реєстрації дозвільного органу.

Перший примірник дозволу видається заявникові в міському дозвільному центрі, а другий залишається у дозвільного органу для обліку та контролю.

5. У разі прострочення терміну подачі заяви на продовження терміну дії дозволу розповсюджувач реклами оформляє новий дозвіл відповідно до вимог, що перераховані у нашій статті “Дозвіл на установку вивіски Київ та область”.

6. Відмова у продовженні строку дії дозволу може бути оскаржено в порядку, встановленому законодавством

Отже, як завжди, & nbsp; юридичні документи і недостатнє знання тонкощів справи “Продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами” істотно можуть зіпсувати ваш час і нерви. Тому ми можемо запропонувати як оформлення пакету документів з висновком, так і комплекс послуг, пов’язаних з остаточним підписанням продовження дозволу “під ключ”.

Звертайтеся в рекламно-виробничу компанію “Рекламайстер” і отримайте зовнішню рекламу в Києві та області “під ключ”  Також ви можете проконсультуватися, отримати професійну пораду від нас, зателефонувавши за телефонами в шапці сайту або поставивши запитання через форму на сторінці “ Контакти “. Або просто залиште свій номер телефону у формі, що з’являється, аби ми могли Вам зателефонувати.

 

Замовити розрахунок