Проекти зовнішньої реклами, отримання дозволу

Проекти зовнішньої реклами. РВК “Рекламайстер” пропонує свої послуги з  отриманнi дозволу на рекламоносії. Ми можемо взяти на себе не тільки оформлення пакету документів, але й повний обсяг робіт, починаючи с втiлення проекту, i аж до остаточного отримання дозволу на рекламний носій.

З 2001 року нами отримано велику кількість дозволів на рекламні носії, і напрацьований великий досвід, що дозволяє прискорити отримання дозволів і полегшити цей шлях клієнту.

При отриманні дозволу професiнi спiвробiтники РВК Рекламайстер керуються Порядком надання дозволів на зовнішню рекламу. Згідно цього Порядку дозвіл на рекламу видається після того, як успішно буде пройдено наступний шлях:

Заявник або уповноважена ним особа подає в міський дозвільний центр заяву за формою (скачати), до якої додаються:

  • фотокартка i комп’ютерний макет (приблизним розміром 6х9 см) мiсцы, де планується розташування рекламного засобу
  • ескіз засобу реклами
  • конструктивне рішення (завірене підписами і печаткою розробника, яке містить інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики та дотримання встановлених вимог ДСТУ, ДБН, ЄСКД та інших нормативних документів (формат А4)
  • належним чином завірена  копія ліцензії розробника, яка підтверджує право розробника надавати послуги/роботи на право будівельного проектування та конструювання)
    завірена у встановленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця.
vyveka yz latuny 3 1000x950 - Проекти
фото вивіски з латуні “DIVA”

Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами видається лише на один рекламний засіб (один об’єкт).

Потрiбно виготовлення конструктивів рекламних засобів або створення конструктивних рішень якнайшвидше?

Тоді це до нас! 

Замовити розрахунок