Об’ємні букви з металу, латуні, міді

Об’ємні букви з металу, латуні, міді від компанії Рекламайстер відрізняються високою довговічністю. При цьому виглядають стильно і розкішно, підкреслюючи високий статус власника рекламної вивіски. Їх незаперечною перевагою є те, що вони мало піддаються температурних деформацій.

Об’ємні літери від РВК «Рекламайстер» – це:

  • гарантія до 30 років без деформації і з мінімальним впливом температурних факторів
  • матеріали найвищої якості
  • світлодіодне підсвічування
  • великі партії в мінімальні терміни за рахунок автоматизації виробництва
  • конкурентні ціни

Наш менеджер допоможе підібрати найоптимальніший варіант, виходячи з Вашої мети, місця розташування об’ємних літер, температурних умов, бажаного дизайну та бюджету.

Об’ємні букви з металу можуть бути виготовлені з алюмінію, латунi або нержавіючої сталi. 

Об’ємні букви з нержавійки
Кожен матеріал має свої переваги. Конструкції об’ємних літер з нержавійки дуже практичні і надійні. Властивості нержавіючої сталі дозволяють відтворювати з неї форми самої складної конфігурації. Наші верстати для виготовлення об’ємних букв можуть зігнути будь контури.

Вибір рекламної вивіски з використанням літер з нержавійки підійде в тих місцях, де вплив високих температур є неминучим. Літери з нержавіючої сталі здатні витримати високі температури до 30-ти років.

Букви з нержавіючої сталі добре виглядають на хмарочосах і масштабних будівлях.

Тому, якщо ви зупинили на свій вибір на літерах з нержавіючої сталі, варто ретельно продумати дизайн вивіски, або ж краще звернутися до послуг нашого професійного дизайнера, який розробить їх стиль.

Об’ємні букви з латуні

Конструкції об’ємних літер з латуні поєднують ефектність і довговічність. Їх можна адаптувати під будь-яку стилістку. Особливо ефектно такі літери виглядають при стилізації “під старовину”. При цьому латунь “состаривают” природним шляхом окислення або патинуванням. При патинуванні латунь набуває дорогий, зеленувато-коричневий відтінок, який також досягається шляхом окислення під тривалим впливом навколишнього середовища.
Об’ємні букви, при необхідності або за бажанням клієнта, можна покрити лаком. Оригінальні ефекти, отримані від застосування лаку, численні і залежать від побажань замовника.
Термін експлуатації латунної конструкції – 30 років.

Об'ємні букви з металу

Підсвічування об’ємних букв з металів

Незалежно від того, який метал ви вибрали для виготовлення своєї рекламної вивіски: літери з латуні, букви з нержавіючої сталі, міді або алюмінію, всі вони, як правило, оснащуються підсвічуванням. Підсвічування сприяє залученню більшої до себе уваги як днем, так і вночі.
 
Ефектність поєднання латуні та підсвічування безперечно вплинуть на впізнаваність бренду й вiрного сприйняття новими клієнтами статусу Вашої компанії.

Чому потрібно замовити об’ємні букви з металу, нержавійки та міді у Рекламайстер?

Ми втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею з виготовлення рекламної вивіски та забезпечимо найвищу якість.
 
У разі необхідності юридичний відділ допоможе в оформленні, установці і подальшому обслуговуванні цієї рекламної вивіски.

Переваги об’ємних літер з металу

На сьогоднішній день рекламоносії з об’ємних літер відносяться до еліт-класу, при цьому їх ефективність виправдовує свою ціну.

При дбайливого обслуговуванні вивіска з об’ємними літерами прослужить кілька десятків років, що дозволяє рекомендувати такий вид реклами компаніям, які вміють рахувати гроші, цінують сталість і піклуються про свій імідж.
 
 

Замовити розрахунок