Об’ємні літери з латуні, міді, бронзи, чорного металу

Об’ємні літери з металу (латуні, міді, бронзи, чорного металу й ін.) від компанії Рекламайстер вирізняються високою довговічністю. При цьому виглядають стильно й розкішно, підкреслюючи високий статус власника рекламної вивіски. Їхньою незаперечною перевагою є те, що вони мало піддаються температурним деформаціям.

Об’ємні літери від РВК «Рекламайстер» – це:

  • гарантія від 10 до 30 років без деформації й з мінімальним впливом температурних факторів
  • різноманітність матеріалу (латунь, мідь, бронза, чорний метал і ін.)
  • матеріали найвищої якості
  • необмежені можливості різноманітних ефектів (hi-tech, під старовину і т.і.)
  • будь-які види підсвічування (вбудована, контражур)
  • великі партії в мінімальний термін завдяки автоматизації виробництва
  • конкурентні ціни

Наш менеджер допоможе підібрати самий оптимальний варіант, виходячи з Вашої мети, місця розташування об’ємних літер, температурних умов, бажаного дизайну й бюджету.

Який оптимальний матеріал вибрати для об’ємних літер?

На сьогоднішній день рекламоносїї з об’ємних літер належать до еліт-класу, при цьому їх ефективність виправдовує свою ціну. При грамотному і дбайливому обслуговуванні вивіска з об’ємними літерами прослужить кілька десятків років, що дозволяє рекомендувати такий вид реклами компаніям, які вміють лічити гроші, цінують сталість і опікуються про свій імідж.

Об’ємні літери з нержавіючої сталі

obemnye bukvy yz latuny - Об'ємні літери з латуні, міді, бронзи, чорного металу

Конструкції об’ємних літер із нержавіючої сталі практичні й надійні. Властивості нержавійки дозволяють відтворювати з неї форми самої складної конфігурації. А наші станки для виготовлення об’ємних літер можуть зігнути будь-які контури з математичною точністю.

Вибір рекламної вивіски з використанням літер із нержавійки підійде в тих місцях, де вплив високих температур неминучий. Такі літери здатні витримати високі температури до 30-ти років і добре виглядають на хмарочосах і масштабних будівлях.

Незважаючи на всі позитивний якості, нержавіюча сталь схильна тьмяніти згодом. Щоб зовнішній вигляд об’ємних літер залишався незмінним до 30 років, ми пропонуємо гальванічне нанесення матеріалом на вибір: золото, срібло, цинк, хром. Це приводить до удорожчання виробництва, однак незначному, тому що для нанесення необхідно всього декілька грамів кольорових металів.

Об’ємні літери з латуні, Київ

Конструкції об’ємних літер із латуні поєднують ефектність і довговічність. Їх можна адаптувати під будь-яку стилістку. Особливо ефектно такі літери виглядають при стилізації ” під старовину”. При цьому латунь “зістарюють” природнім шляхом окиснювання або патинуванням, коли виріб здобуває багатий, зеленувато-коричневий відтінок, який також досягається шляхом окиснювання під тривалим впливом навколишнього середовища.

Строк експлуатації латунної конструкції – 30 років.

obemnye bukvy yz latuny 1 - Об'ємні літери з латуні, міді, бронзи, чорного металу

 

Об’ємні літери, при необхідності або за бажанням клієнта, можна покрити лаком або зробити гальванічне нанесення кольоровими металами. Оригінальні ефекти, отримані від застосування лаку, багаточисельні й залежать від уподобань замовника.

Підсвічування об’ємних літер із металів

Незалежно від того, який метал ви вибрали для виготовлення своєї рекламної вивіски, усі вони, як правило, оснащуються підсвічуванням. Підсвічування сприяє притягненню більшої до себе уваги як удень, так і вночі.

Ефектність комбінації латуні й підсвічування, безперечно, вплинуть на впізнаваємість бренду й правильність сприйняття новими клієнтами статусу Вашої компанії.

Додаткові послуги компанії “Рекламайстер”

Ми втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею по виготовленню рекламної вивіски. Ми вітаємо ексклюзивні замовлення й маємо сучасне встаткування для їхнього виконання в найвищій якості.

Якщо буде потреба, юридичний відділ допоможе з оформленням, установкою й подальшім обслуговуванням будь-якого виду зовнішньої реклами.

Замовити розрахунок