Конструктивні рішення на розміщення рекламного засобу

Підготовка конструктивного рішення – це один з головних етапів для отримання дозволу на розміщення рекламного засобу.

Конструктивне рішення – містить інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики та дотримання встановлених вимог ДСТУ, ДБН, ЄСКД та інших нормативних документів (формат А4), разом із завіреною належним чином копією сертифіката розробника, що підтверджує право останнього надавати послуги (роботи) на право будівельного проектування та конструювання). 

П.4.1 Порядку розміщення реклами в м. Києві» Рішення Київської міської ради від 22.09.2011 №37/6253.
4.1. Видача дозволів заявникам здійснюється в міському дозвільному центрі за принципом організаційної єдності.

Для одержання дозволу заявник або уповноважена ним особа подає в міський дозвільний центр заяву за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 N 1176 “Про затвердження форми заяви на одержання суб’єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільного характеру” (із змінами і доповненнями), до якої додаються:

– фотокартка та комп’ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів), на якому планується розташування РЗ, та ескіз РЗ з конструктивним рішенням (конструктивне рішення завірене підписами і печаткою розробника, яке містить інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики та дотримання встановлених вимог ДСТУ, ДБН, ЄСКД та інших нормативних документів (формат А4), разом із завіреною належним чином копією ліцензії розробника, що підтверджує право останнього надавати послуги (роботи) на право будівельного проектування та конструювання);

– завірена у встановленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця.

Перелік документів, що додаються до заяви, є вичерпним. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами видається лише на один рекламний засіб (один об’єкт).

Посилання на джерело

Список інформації, яку необхідно отримати від клієнта для підготовки документів на оформлення дозволу, підготовки конструктиву на розміщення рекламного засобу:

  1. Макет рекламного засобу в електронному вигляді (у векторному форматі), обов’язково пропорційно розміру (в разі його відсутності наша компанія виготовить належним чином);
  2. Фото місця розташування рекламного засобу в електронному вигляді (за необхідності наші спеціалісти виконають відповідно до вимог за окрему плату).
    Даних фото необхідно зробити кілька з різних ракурсів (обов’язково повинні бути оглядові фото, щоб було видно земля і місцевість навколо місця розташування рекламного засобу)
  3.  Точна адреса розміщення.

Наша компанія пропонує свої послуги з  отримання дозволу на рекламоносії. Ми можемо взяти на себе як тільки оформлення пакету документів, так і повний обсяг робіт аж до остаточного отримання дозволу на рекламний носій “під ключ”.

Виготовлення конструктивів рекламних засобів, або створення конструктивних рішень якнайшвидше? Тоді це до нас!

Чекаємо на Вас!

Не витрачайте зайвий час та енергію. Ми зробимо конструктивне рішення професійно і швидко. А Ви, в цей час, будете займатись справою яка вам більше актуальна.