Експертні висновки для отримання дозволу

Експертні висновки, щодо рекламного засобу є необхідною частиною пакету документів для отримання рішення щодо дозволу на зовнішню рекламу,про це йдеться в Порядку надання дозволів на зовнішню рекламу.

Рекламайстер – це рекламно-виробнича компанія з великим досвідом у 16 років та понад 3000 різних замовлень. За цей час нами отримано велику кількість дозволів на рекламні носії, зроблено багато роботи в цьому напрямку, та напрацьовано багато досвіду.

Згідно Порядку, про який йшлося вище, дозвіл на рекламу видається після того, як успішно буде пройдено наступний шлях:

Заявник або уповноважена ним особа подає в міський дозвільний центр заяву за формою (скачати), до якої додаються:

  • фотокартка та комп’ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу
  • ескіз рекламного засобу
  • конструктивне рішення (завірене підписами і печаткою розробника, яке містить інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики та дотримання встановлених вимог ДСТУ, ДБН, ЄСКД та інших нормативних документів (формат А4)
  • завірену належним чином копією ліцензії розробника, що підтверджує право останнього надавати послуги (роботи) на право будівельного проектування та конструювання)
    завірена у встановленому порядку копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юридичної особи або фізичної особи – підприємця.

 Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами видається лише на один рекламний засіб (один об’єкт).

Заявление на продление срока действия разрешения на размещение наружной рекламы

Наша компанія пропонує свої послуги з  отримання дозволу на рекламоносії. Ми можемо взяти на себе як тільки оформлення пакету документів, так і повний обсяг робіт аж до остаточного отримання дозволу на рекламний носій.

Виготовлення конструктивів рекламних засобів, або створення конструктивних рішень якнайшвидше? Тоді це до нас!

Звертайтесь до наших послуг. Не витрачайте зайвий час та енергію. Ми зробимо це професійно, як тільки можливо в цих умовах швидко. А ви, в цей час, будете займатись тією справою, яка вам більше притаманна.