Люстри та торшери для інтер’єру

Компанія Рекламайстер виготовляє оригінальні люстри та торшери, які використовуються у внутрішньому оформлені, в інтер’єрній рекламі.

intererni vyroby torsher 200x300 - Люстри та торшериintererni vyroby torshery 173x300 - Люстри та торшери

Ми з любов’ю підходимо до кожної справи. Тому під час однієї з наших робіт з інтер’єрної реклами в нас з’явилось направлення люстри та торшери. Створення цих інтер’єрних виробів – творча робота. Потребує знання матеріалів, їх особливостей. Та й технологію обробки важливо досконало знати.

Але це справді цікава та творча робота. Й плід цієї творчості заворожує. А коли такі світильники, або люстри та торшери освітлюють відповідне приміщення та гармонійно поєднуються як один задум, як одна композиція – тоді такий інтер’єр дозволяє відпочити та набратись енергії.

Як можна побачити наші співробітники – майстри на всі руки, а тому дизайнерські люстри та торшери – це наше. Ми створюємо витвір мистецтва як за ескізами дизайнера, так і самі вигадуємо нові форми та поєднуємо нові матеріали і сучасні технології.

Сучасні технології дозволяють зробити дизайнерські торшери, люстри та інші освітлювальні елементи декору на грані казки. Це і зміна кольору освітлення і зміна теплоти освітлення і все може відбуватись за програмою, або в ручному режимі, з пульта дистанційного управління. Тобто ви зможете обирати на тільки яскравість освітлення, а й колір і температуру в залежності від настрою, або потреби.

 

 

Зателефонуйте нашим менеджерам, та запитайте. Ми зможемо реалізувати майже всі казкові забаганки. Впишемо в ваш інтер’єр і зробимо дивовижне освітлення для вашого проекту.

Залиште свій номер і Вам зателефонують, або наберіть самі за телефонами, що знаходяться на сторінці Контакти, в шапці сайту, або внизу сайту.

Замовити розрахунок