Поклейка оракалу на авто, вітрини офісу, магазину, кафе

Поклейка оракалу на вітрини і скло магазинів – це зовнішня реклама, за яку практично не доведеться платити.

Наявність різних типів плівки оракал дозволяє створювати зовнішню рекламу і внутрішню, інтер’єрну рекламу або оформлення в єдиний стиль – брендування. Існують різні типи оракалу, які використовуються в залежності від того, яка саме реклама потрібна.

Можлива поклейка оракалу, який швидко і легко піддається демонтажу, не залишає слідів на поверхні. Це дозволить донести тимчасову інформацію, яку незабаром потрібно буде прибрати або замінити.

Поклейка плівки оракал іншого типу, який надійно кріпиться і призначений для довгострокової роботи в умовах впливу різних погодних факторів (прямі сонячні промені, дощ, мороз), дорожча, однак прослужить в рази більше. Така плівка застосовується для брендування автомобілів.

Брендування за допомогою поклейки плівки оракал

Унікальні здібності плівки оракал, її гама кольорів, наявність матового оракалу або глянцевого, оракалу з візерунком і без нього дозволяє створити неповторний стиль, індивідуальне, ні на що не схоже оформлення, брендування. Ви зможете створити впізнаваний стиль свого кафе, магазину чи навіть офісу. При цьому вартість її буде доступною. А якість буде залежати від досвіду майстрів по наклейці, накатці оракалу.

Професiонали РВК “Рекламайстер”  на ринку реклами з 2001 року і знають всі тонкощі цієї роботи. Нами створені унікальні за своїм оформленням об’єкти. Приклади нашої роботи з оформлення оракалом можна побачити на фото:

 

Типи оракалу

Нижче ми наведемо довідкові дані по типам плівки оракал і їх властивостями, від яких і залежить ціна поклейки оракалу

Oracal, як відомо, це бренд самоклеющейся плівки їх ПВХ. Термін служби окремих видів плівки доходить до 10 років.

Плівка оракал 551

Плівка оракал 551 використовується, в основному, для реклами на транспорті. Товщина 0,07 мм. При цьому відрізняється стабільністю і надійністю як по міцності, так і за кольором, навіть при постійному впливі ультрафіолетовими сонячними променями. Тобто відмінно працює як зовнішня, зовнішня реклама. Чи не боїться морську воду, мастила, масла і кислоти. Термін служби до 7 років при температурі від -50 до +100 градусів Цельсія.
Виконується в глянсовому виконанні 60 колірних відтінків, а в матовому – 2 кольори.

Плівка оракал 620

Плівка оракал 620 характеризується легким демонтажем. Товщина 0,08 мм. Часто застосовується для реклами та інформаційних повідомлень всередині приміщення, а також для створення інтер’єрних реклам. Термін служби не великий, до 3-х років, при цьому експлуатується в температурному режимі від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Така плівка характерна ще і тим, що не псує поверхню на яку наклеюється. Буває як матова, так і глянцева.

Плівка оракал 640, 641

Оракал 640 і 641 – універсальна плівка. Виготовляється в різних варіаціях: як глянсова, так і матова і різних кольорів. Товщина 0,075 мм. Плівки знаходиться на спеціальній підкладці. Термін служби 4 роки. При поклейке такої плівки потрібно контролювати температуру навколишнього середовища. Вона не повинна бути нижче 10 градусів тепла. Експлуатувати плівку оракал 640, 641 можна в межах від -40 градусів до +70 градусів за Цельсієм.

Плівка оракал 851

Сама довгостроково працює плівка оракал. Термін служби до 10 років. Багато квітів (близько 90) як в глянці, так і в матовому виконанні. Добре деформується і стійка до агресивних речовин. Найтонша з представлених на ринку. Товщина 0,05 мм.

Плівка оракал 6500

Використовується в зовнішній рекламі для виготовлення лайтбоксів, світлових коробів і сітілайтів. Відрізняється великою товщиною, 0,1 мм. Добре розсіює світло, чому так охоче використовується маркетологами. При цьому не псує поверхню, на яку наклеюється і навіть на поверхні з дорогою фарбою. Термін служби такої плівки до 7 місяців. Температурний режим від -40 до +80 градусів.

Поклейка оракалу, ціна

Вартість поклейки оракалу береться з розрахунку 1 кв.м. Ціна варіюється в залежності від типу плівки, повнокольоровим друком і багатьох інших складових чинників. При це немає нічого простішого, ніж подзвонити нам і обговорити всі умови, в яких буде працювати дана плівка і дізнатися ціну. Просто використовуйте номер телефону в шапці сайту або замовте онлайн прорахунок вашого варіанту.

Поклейка оракалу в Києві і не тільки

Компанія Рекламайстер територіально знаходиться в Києві і виконує роботи по поклейке оракалу в основному в Києві і в області. При цьому ми з задоволенням приймемо комплексне замовлення і виконаємо його в будь-якому місті.

Зверніться до послуг нашої команди професіоналів РВК “Рекламайстер”. Ми втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею.

Замовити розрахунок