Ейфелева вежа в оренду – реквізит в оренду

Наша компанія пропонує “Ейфелева вежа в оренду” – це одна з нових позицій нового напрямку нашої компанії і вона швидко розвивається реквізит в оренду.

Представлений предмет декора, реквізит створить романтичний настрій і підійде для будь-якого заходу.

Гармонійно виглядатиме Ейфелева вежа рекламно-виробничої компанії Рекламайстер і на корпоративі, і на чолі виставки, конференції, на фотосесії та й просто на будь-якому заході.

Висота існуючої на даний момент вежі – 3 метри 85 сантиметрів. Ми розглядаємо і такий варіант, що ви можете зробити замовлення на інші розміри. Ми цілком готові зробити це для вас.

Така вежа, при використанні вбудованого підсвічування, буде прекрасно доповнювати комплекс освітлення на вашому заході. А потім ці фотографії, з прикріпленим до неї вашим логотипом, слоганом або торговою маркою розійдеться по всьому інтернету . Чи не той це ефект, який ви очікуєте від свого заходу?

А вже сфотографуватися поруч з вежею Ейфеля, а точніше з її макетом, звичайно, захоче кожен. Адже це точна копія оригіналу вежі в Парижі. Нами був навіть проведений забір зразка фарби на оригіналі Ейфелевої вежі, щоб відповідати оригінальному кольору.

На нашому фото добре видно як підсвітлюється вежа і яке освітлення дає вона довкола.

Також на фото можна уявити розмір по висоті. Для порівняння ми сфотографували середньостатистичного зросту чоловіка.

Розміри макета Ейфелевої вежі в оренду від компанії Рекламайстер

  • висота – 3,85 метра
  • ширина – 1,58 метра (квадрат)
    реквізит в аренду. ейфелева вежа в аренду
    Ейфелева вежа в аренду