объемные буквы производство, услуги для рекламных производств: изготовление объемных букв

Об’ємні букви

Об’ємні літери із внутрішнім підсвічуванням

Класичні об’ємні літери виготовляються із пластику, акрилу й спеціальних профілів – ALS і Елькамет. Перший з них, у комбінації із пластиковою основою іде на виготовлення її об’ємної частини (банки), де встановлюється освітлювальна система. Другий, у комбінації з акрилом, що розсіює світло, використовується для виготовлення “кришки” букви – лицьової сторони.

Неонова трубка може розташовуватися по осі букви (осьове підсвічування), або по периметру (контурне підсвічування).

Букви з відкритим неоном (газосвітло)

у разі необхідності недорогого варіанту світлових букв, що мають великі або малі розміри, має сенс використовувати букви із ПВХ, пластику з відкритою установкою неонових трубок.

Іноді можна обійтися без пластикової основи й встановлювати букви безпосередньо на площину.

Вартість рекламної конструкції та монтажу об’ємних букв розраховується індивідуально для кожного замовлення.

Букви з обрамленням:

цей вид букв являє собою “кришку” класичної об’ємної букви – пластикова буква товщиною 3 мм обрамляється профілем Елькамет шириною 25 або 50 мм. Можливе зовнішнє підсвічування галогенними прожекторами. Подібні букви можуть застосовуватися в якості накладних елементів для світлових коробів. У разі необхідності встановлюється зовнішнє підсвічування галогенними прожекторами з розрахунку 1 прожектор на 1,5 м довжини вивіски (вартість прожектора із кронштейном і лампою OSRAM 150 Вт – $20).

Плоскі букви:

букви з листового пластику вирізаються лазером, що забезпечує точну відповідність готової продукції ескізу. Для додання їм певного обсягу такі букви розміщають на деякій відстані від стіни (звичайно 25-30 мм) на дистанційних тримачах.

Дана технологія з успіхом застосовується як для великих за розміром букв, що встановлюються на великій висоті, так і для маленьких конструкцій, що використовуються в оформленні інтер’єрів.

У разі необхідності встановлюється зовнішнє підсвічування галогенними прожекторами з розрахунку 1 прожектор на 1,5 м довжини вивіски (вартість прожектора із кронштейном і лампою OSRAM 150 Вт – $20). Гарантія на освітлювальну систему – 6 міс.

Вартість конструкції й монтажу розраховується індивідуально для кожного замовлення.

Букви з металу:

букви з натурального металу мають високу довговічність і підкреслюють високий статус власника подібної вивіски.

Об’ємні букви з металу не піддаються температурним змінам, не деформуються. Вони можуть бути виготовленні з алюмінію, латуні, нержавіючої сталі.

Найчастіше для виготовлення металевих букв застосовують високоякісну нержавіючу сталь і латунь.

Букви з нержавійки практичні і надійні. Такий матеріал дозволяє більш точно відтворити складні форми, а також він не деформується при обробці. Вивіски витримують сильні перепади температури, що важливо. Але якщо ви вирішили скористатися такою вивіскою, добре продумайте дизайн, так як, якщо ваш офіс (магазин) має невеликі розміри, то величезні і потужні букви будуть виглядати не дуже органічно.

Латунні букви легко можуть бути стилізовані під старовину (це досягається як за рахунок природного окислення металу, так і за допомогою патинування). Але якщо немає необхідності надавати латунній вивісці “стародавній” вид – потрібне регулярне обслуговування або покриття лаком. Через особливості поверхні нержавіючої сталі з неї важко видалити забруднення, тому вироби з нержавійки вимагають особливого догляду.

Подібні букви зазвичай оснащуються підсвічуванням контражур – неонової трубки, що розміщені усередині букви, висвітлюють поверхню стіни або підкладку під буквами, завдяки чому ми бачимо темний силует букви в яскравій плямі світла.

Іноді, набагато більш виграшно виглядає зовнішнє підсвічування металевих букв – навіть у нічний час помітно, що букви з металу.

Плоскі букви, вирізані з нержавіючої сталі або латуні, можна використовувати як є, або в якості накладок на букви з товстого пластику чи акрилу ( 8-10) мм. Це істотно знижує вартість вивіски при збереженні зовнішнього ефекту.

На сьогоднішній день об’ємні букви з металу є одним з найдорожчих виробів, але при правильному обслуговуванні можуть прослужити не один десяток років, що дозволяє рекомендувати їх серйозним організаціям, які вміють рахувати гроші.

Зв’яжіться з нами через сторінку “Контакти”

Узнати більше про наш досвід та напрямки діяльності можна на сторінці “Про нас – Рекламайстер”