Цифровий друк.

Технологія одержання відбитків з використанням змінної друкованої форми. Безумовною перевагою цифрового друку є можливість персоналізації – оперативної зміни даних у процесі друку з готового оригінал-макета тексту або зображення. Друк невеликими тиражами або терміновий друк офсетним способом не завжди вигідний й рентабельний, самий зручний спосіб у таких випадках – це оперативний цифровий друк.

Цифровий друк поліграфії дозволяє виводити інформацію з комп’ютера безпосередньо на папір, це дозволяє виготовити замовлення поліграфії за лічені хвилини. За це її й прозвали оперативною.

Відмінні риси цифрового друку:

• можливість друку малих тиражів рекламної поліграфічної продукції, починаючи буквально з одного екземпляра;
• оперативне виконання замовлення друку рекламної поліграфічної продукції, коли на його виготовлення йдуть лічені хвилини й години;
• великий спектр друкованої продукції, що випускається, і набір додаткових послуг;
• це швидкість у поєднанні з високою якістю виконання поліграфічної продукції;
• виконання закінченого циклу робіт – від сканування до доставки готової продукції у Ваш офіс.

Послуги цифрового друку незамінні при виготовленні термінових невеликих (до 500-1000 екз.) тиражів буклетів для виставок і презентацій. За допомогою нашого устаткування для оперативної поліграфії можна виготовити таку рекламну продукцію: візитки, блокноти, буклети, бланки, бейджи, конверти, рекламні листівки, ярлики, цінники, етикетки, папки, прайс-аркуші, брошури, листівки й запрошення, конверти, календарі й інші види поліграфічної продукції.

 

Офсетний друк.

Офсетний друк – це друк з плоскої поверхні, в основі якої лежить принцип не змішуваності масла й води.

Сьогодні офсетний друк найбільш популярний й часто використовується в поліграфічному виробництві. Офсетний друк в основному застосовується для виробництва продукції великих тиражів. Замовлення, де необхідно віддрукувати менш 500 екземплярів, краще здійснювати методом цифрового друку. Спосіб офсетного друку виходить рентабельним, починаючи з кількості в 500 відбитків.

Офсетний друк забезпечує високу якість видавничої продукції й дозволяє здійснювати випуск друкованої продукції, що відповідає світовим стандартам якості. Офсетним друком, ми здійснюємо друк журналів, газет, каталогів, брошур, листівок, буклетів, плакатів, бланків, візиток, календарів і іншої рекламно-поліграфічної продукції.

Види продукції офсетного друку: візитки, флаєри, листівки, фірмові бланки, листівки, паперові пакети, плакати, конверти, буклети, блокноти, календарі, каталоги, журнали – все це й багато інших видів офсетної поліграфічної продукції ми виготовимо для Вас у найкоротший термін.

Якщо у Вас немає макета, ми зробимо його. Якщо у вашої компанії немає фірмового стилю, ми готові його грамотно розробити й втілити в офсетній поліграфічній продукції.

 

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк – метод друку, при якому зображення створюється шляхом продавлювання фарби через трафарет. Трафарети виготовляються зі спеціальної тканини із дрібними осередками (раніше для цих цілей використовували натуральний шовк, зараз – тканина із синтетичного поліамідного волокна). Тканина просочується спеціальним складом, що полімеризується при опроміненні світлом (“засвічується”). Часточки полімеризованного складу забивають пори тканини, а не прореагувавший склад вимивається при наступному промиванні.

Таким чином, виходить форма (трафарет), що пропускає фарбу тільки в потрібні (незасвічених) місцях. Основними перевагами шелкографії є використання заздалегідь змішаних фарб, стандартизованих по шкалі Пантон® і можливість друку на практично будь-яких поверхнях. Фарби для шелкографії дозволяють еталонно відтворити обрані Замовником кольори по шкалі Пантон®. Для точного попадання в колір, нам буде досить знати тільки номер кольору. При цьому досягається чудова яскравість і насиченість кольорів за рахунки більшого, ніж при офсетному способі друку, витрат фарби. До того ж, зображення звичайно має помітну опуклість (фарба начебто була налита на поверхню, так і застигла), що збільшує візуальну виразність зображення.

Для друку можна використовувати абсолютно будь-які поверхні – скло, пластмасу, шкіру, папір, картон, дерево й т.д., а при використанні спеціальних форм можливий друк навіть на скривлених поверхнях і реальних предметах. Одним з непереборних недоліків шелкографічного методу друку є низька розподільча здатність ( 50-70 dpi або 50 lpi), викликана неможливістю сильного зменшення радіуса осередків трафарету.

 

Тиражування

Ризографія – це особлива технологія тиражування, що відрізняється від інших видів копіювання високою швидкістю створення копій.

Вона використовується, як правило, для друку середніх і великих тиражів. На різографі найкраще тиражувати листівки, оголошення, однокольорові візитки, брошури, буклети.

Ризографія, крім оперативності, вигідно відрізняється від ксерокопіювання також дешевизною одержуваних копій. Можливий друк на білому або кольоровому папері двома кольорами: чорний і червоний.

 

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк призначений для друку рекламної, і не тільки, продукції для внутрішнього й зовнішнього застосування великих форматів.

Друк на вінілі, банерній сітці, папері, плівках Oracal, полотні й інших матеріалах різної щільності.

• Розподільча здатність друку 720х720 dpi (фото якість).
• Машина оптимальна для друку не тільки матеріалів для зовнішньої реклами, але й матеріалів великого й малого формату які розглядаються споживачем із близької відстані.

Вашій увазі пропонується перелік виготовлення можливих виробів за допомогою широкоформатного друку на різних матеріалах друкованими машинами:

• оформлення вітрин і виставочних стендів (повно кольорові наклейки із плівки Оракал, матової й глянсової);
• плакати для світлових конструкцій City-light (папір “блюбек” 150гр/м, 4+0);
• друк постерів, афіш;
• друк банерів на вінілі й банерній сітці;
• і багато чого іншого…

 

Тамподрук

Тамподрук дозволяє наносити зображення практично на будь-який вид твердої поверхні (гладкі, рифлені поверхні, пластик, дерево, метал). Звичайно методом тампонного друку наносяться логотипи або зображення на дрібну сувенірну продукцію: ручки, запальнички, брелоки, годинники, калькулятори, відкривалки, різні канцелярські прилади (лінійки, ножі, візитниці й багато чого іншого), аудіо- і відеокасетах, компакт-дисках, корпусах приладів, парфумерне упакування.

Кулькові ручки й запальнички – це одні з популярних видів сувенірної продукції. Ручки й запальнички з логотипом ненав’язливо нагадують про Вашу компанію всім, хто користується ними, причому це відбувається неодноразово протягом дня. Така реклама – це один із кращих способів заявити про себе.