Профіль для об’ємних літер

 

е-mail*:

телефон*:


Увага!
Товщина металу для гнучкі (крім алюмінію) не більше 1 мм. Ціни вказані для стандартного профілю.
Ціни на кольоровий метал і для кольору Gold, Silver, Mirror прораховуються індивідуально по телефону (0800) 334-124.

 

Пропонуємо для рекламних виробництв – профіль для об’ємних літер. Об’ємні літери – це можливість ефективної реклами вашої компанії. RB katalog 3 1 - Профіль для об'ємних літерРекламно-виробнича компанія “Рекламайстер” спеціалізується на виготовленні об’ємних елементів з акрилу, алюмінію, нержавіючої сталі, дерева та інших матеріалів. Найефективніший спосіб виготовлення з алюмінієвого профілю, в залежності від розміру символу, графічної форми, місця призначення та дизайну використовуються відповідні профілі та технології. У нашій пропозиції профілів ви знайдете: SJT – Профіль з товщиною алюмінієвого листа товщиною 1 мм. Фініш з трикутним ободом зміцнюється, зміцнює знак і полегшує установку букв. Вони покриті білою або чорною фарбою. Профіль цього відрізняється високою міцністю і гарантує незвичайний і інноваційний зовнішній вигляд букв. Рекомендована мінімальна висота літери з профілем SJT становить 40 см. PT – Профіль закінчується прямокутним краєм; аналогічно профілем SJT, він зміцнює і полегшує складання букв. Товщина алюмінієвого листа становить 1 мм. Вони покриті білою або чорною фарбою. Профіль цього відрізняється високою міцністю і гарантує незвичайний і інноваційний зовнішній вигляд букв. Рекомендована мінімальна висота літери з PT профілем становить 40 см. FL – Плоскі профілі товщиною 0,6 і 0,8 мм. Вони використовуються в основному для складних маленьких букв. У нашій пропозиції ви знайдете їх покритими різними фарбами. При використанні цього профілю необхідно зробити фрезерування фаски на лицьовій стороні букви. DF – Профіль зі схожими властивостями, як профіль ALURAPID, але загнутий з одного боку. Товщина алюмінієвого листа складає 0,6 мм. DDF (ALURAPID) – Профіль з багатьма додатками і товщиною 0,5 мм. Двостороння готова складка листа для зміцнення, додатково має ущільнювальну губку. Він забезпечує естетичний зовнішній вигляд, легку роботу і легку збірку. Компанія Рекламайстер пропонує купити готовий, вигнутий профіль для об’ємних літер в Києві. Ми готові виготовити гнутий профіль букв для замовників по всій Україні. Виготовити об’ємні букви дуже швидко під силу нашому виробництву. Процедура виготовлення об’ємних літер описується в розділі “Конструктор об’ємних літер“. В цілому послідовність така: профілі для об’ємних літер згинаються на нашій машині – це бічні частини букви, а “кришки” і задники, світлодіоди і інше освітлення, акрилові елементи і інше виготовляється окремо. При цьому буква може бути передана замовнику в готовому вигляді або в розібраному, підготовленому для збірки.

Ціна профілю для виготовлення об’ємних літер

Нижче, по посиланню Ви можете дізнатися яка ж ціна на профіль для виготовлення об’ємних літер. Ми готові виконати: погнути і склеїти об’ємні букви по ваших файлів. Файли надаються в кривих.

Ціна на профіль для об’ємних букв, скачати прайс:

Ми можемо зігнути профіль в об’ємні букви, ціна послуг:

Вартість 1 метра погонного щоб зігнути алюмінієвий профіль – 100 грн., Металів (нержавіюча сталь, латунь, мідь, бронза, чорний метал) – 190 грн.

При шрифтах з буквами менше 20 см висоти, може додаватися коефіцієнт “складності”.

При великих обсягах знижки обговорюються додатково.

Мінімальний діаметр згинання профілю для об’ємних букв на алюмінії 15 мм, на металах 10 мм

Замовляйте нам виготовлення об’ємних букв. Ми будемо раді співпраці і з задоволенням зігнемо профіль для об’ємних літер, Київ, вул. Марка Вовчка 16.

Крім того пропонуємо провести фрезерування різних матеріалівлазерну різку акрилу під будь-яку конфігурацію з числовою точністю.