3D ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ
3D ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ

Компанія РВК “РЕКЛАМАЙСТЕР” спеціалізується на виготовленні об’ємних елементів з акрилу, алюмінію, нержавіючої сталі, дерева та інших матеріалів.

Найефективніший спосіб виготовлення літер з алюміневого профілю, залежно від розміру символів, графічної форми, місця призначення та дизайну використовуються відповідні профіля та технології.

У нашій пропозиції профілів ви знайдете:

SJT – Профіль з товщиною алюмінієвого листа товщиною 1 мм. Фініш з трикутним ободом зміцнюється, зміцнює знак і полегшує установку букв. Вони покриті білою або чорною фарбою. Цей профіль відрізняється високою міцністю і гарантує незвичайний і інноваційний зовнішній вигляд букв. Рекомендована мінімальна висота літери з профілем SJT становить 40 см.

PT – Профіль закінчується прямокутним краєм; аналогічно профілем SJT, він зміцнює і полегшує складання букв. Товщина алюмінієвого листа становить 1 мм. Вони вкриті білою або чорною
фарбою. Цей профіль відрізняється високою міцністю і гарантує незвичайний і інноваційний зовнішній вигляд букв. Рекомендована мінімальна висота літери з PT профілем становить 40 см.

FL – Плоскі профілі товщиною 0,6 та 0,8 мм. Вони використовуються в основному для складних маленьких букв. У нашій пропозиції ви знайдете їх покритими різними фарбами. При використанні цього профілю необхідно зробити фрезерування фаски на лицьовій стороні букви.

DF – Профіль зі схожими властивостями, як профіль ALURAPID, але загнутий з одного боку. Товщина алюмінієвого листа складає 0,6 мм.

DDF (ALURAPID) – Профіль з багатьма додатками і товщиною 0,5 мм. Двостороння готова складка листа для зміцнення, додатково має ущільнювальну губку. Він забезпечує естетичний зовнішній вигляд, легку роботу і легку збірку