Оформлення вітрини магазину, офіcу

Компанія Рекламайстер здійснює оформлення вітрини магазинів, торгових точок, кафе, офісів, та будь-якої компанії, яка має необхідність в залученні уваги клієнтів. У нашому арсеналі – сучасне обладнання, що дозволяє значно розширити складність оформлення вітрини чи стенду в звичайному розумінні клієнта.

Наведемо приклад. Оформлення вітрини магазину відомої торгової марки Foresta, продукція – ручні інструменти.

oformlennya vitryny Dnipro m magazin instrumentu 300x184 - Оформлення вітрини магазину

На першому етапі, з огляду на побажання Замовника, створений проект, фото якого наведено вище. З проекту видно, що оформлення складається з об’ємних літер та лайтбоксів зі світлодіодним підсвічуванням.

Головне завдання – акцент відвідувачів магазину на широкому асортименті різних ручних інструментів і залучення їх уваги за рахунок ефектної реклами.

P80709 172849 600x311 - Оформлення вітрини магазину

За допомогою нашого конструктора об’ємних літер були створені об’ємні букви вивіски.

А символи у вигляді інструментів були профрезерованi на панелі. Таким чином був створений ефектний профільний лайтбокс.

oformlennya vitryny magazin 141x300 - Оформлення вітрини магазину oformlennya vitryny Dnipro M 300x201 - Оформлення вітрини магазину

Так виглядає кінцевий результат оформлення вітрини магазину.

З’явилися ідеї, як оформити вітрину Вашої компанії?

Залиште на сайті свій номер телефону і почекайте 30 секунд і ми Вам зателефонуємо.

Ви можете замовити зовнішнє і внутрішнє оформлення вітрини магазину, кафе, офісу, ресторану, виробничої компанії. Для цього у нас є все необхідне: креативні ідеї, власне виробництво, команда професіоналів та юридичний відділ, який допоможе отримати дозвіл на вивіску чи іншу зовнішню рекламу.