Оформлення вітрини магазину Дніпро-М

Компанія Рекламайстер займається всіма видами зовнішньої реклами і в тому числі – оформлення вітрини магазину. В даній статі наводяться приклади наших робіт з оформлення вітрин магазинів.

Наведемо перший приклад – зовнішня реклама – оформлення вітрини магазину відомої торгової марки, що торгує ручним інструментом

оформление витрины магазина Днипро-М

На першому етапі, враховуючи побажання Замовника створено ескізний проект, фото якого наведено вище.

З проекту видно, що оформлення складається з об’ємних букв та лайтбоксів. Лайтбокси підсвічуються за допомогою світлодіодів. На лайтбоксах треба розмістити допоміжну інформацію про гарантію про сервіс, про знижки та подарунки. На головному зображенні має бути акцентовано увагу на направленні магазину. Потрібно відобразити різні ручні інструменти.

объемные буквы Днипро-М

За допомогою нашого конструктора об’ємних букв були створені об’ємні букви вивіски.

Так, як крім надпису на  магазині торгової марки об’ємними буквами планувалось доповнити оформлення вітрини чіткими символами ручного інструменту. Тобто підкреслити напрямок діяльності магазину. З цією метою була зроблена панель, в якій профрезеровані ці символи у вигляді інструменту. Таким чином створені лайтбокси. Технологія створення латбоксів тут не описується. Але ми кожного разу вигадуємо щось нове та ексклюзивне. Тому закажіть лайтбокс для себе, ми Вас приємно здивуємо

 

оформление витрины магазина Днипро-М   оформление витрины магазина Днипро-М

Так виглядає кінцевий результат оформлення вітрини магазину.

Сподобалось? Ми описали один з процесів створення зовнішньої реклами спеціалістами рекламно-виробничої компанії Рекламайстер. А за час нашої діяльності виготовлено вже понад три тисячі різноманітних замовлень. Ми занємося на зовнішній рекламі та є професіоналами в цій галузі і, зокрема, можемо Вас приємно здивувати. Результати нашої роботи наші замовники показують друзям та рекомендують їм нас.

Ви можете замовити оформлення вітрини магазину, кафе для себе. Ми спеціалісти в виробництві зовнішньої рекламі. Для цього в нас є всі можливості: власне виробництво, команда професіоналів, та юристи, що оформлять всю дозвільну документацію на розміщення зовнішньої реклами та допоможуть отримати дозвіл на вивіску, та іншу зовнішню рекламу. Для цього просто залиште нам свій номер телефону та зачекайте 30 секунд. Ми Вам передзвонимо.