Машина для виготовлення об’ємних літер BPL

Машина для виготовлення об’ємних літер BPL застосовується для гнуття профілю з алюмінія, ПВХ та акрилу  з максимальною висотою профіля 133 мм.


RB katalog 2 1 - Машина для виготовлення об'ємних літер BPL

 


Машина для виготовлення об’ємних літер Bending Prestige Line

Створена для виготовлення об’ємних літер, легко згинає алюмінієвий профіль та м’якші матеріали. Це дозволяє швидко і точно виконувати компоненти об’ємних символів. Він характеризується швидким і точним виконанням елементів об’ємних літер, а також показує високу ефективність роботи, що дозволяє збільшити кількість замовлень в десятки разів.

СПЕЦИФІКАЦІЇ
МодельHD-SK-AS
 Оброблювальний матеріал Алюміній, ПВХ, Акрили
 Товщина матеріалу 0,3-1,0 мм
 Максимальна висота матеріалу 133мм 
 Швидкість 3 м / хв
 Принцип роботи Автоподавання, Автослот (Вирізання), Автоматичний вигин
 Рівень слота 45-120°  (немає цієї межі на плоскому матеріалі)
Мінімальний вигин Діаметр 15 мм
Формат файлу  A1 
Напруга 220 В 
Потужність 650 Вт 
Розмір машини1400х600х1240 мм
Вага120 кг  

Особливості:

 • гнуча головка [133 мм]
 • ріжуча головка
 • велика потужність крокових двигунів
 • електрично регульована висота столу
 • сучасна панель управління

RB katalog 2 2 - Машина для виготовлення об'ємних літер BPL

 

Інструкція по експлуатації машини для гнуття об’ємних букв модель BPL

Склад машини для об’ємних букв BPL:

mashina bpl - Машина для виготовлення об'ємних літер BPL
Встановлення машини:

Заземлення: Перед використанням машини переконайтеся, що апарат правильно заземлений.

Підключіть машину до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Встановіть Подавач матеріалу на Машину, і відрегулюйте положення подавача таким чином, щоб алюмінієвий профіль містився у машині по всій його довжині.

Після завершення установки машини необхідно провести тест, щоб переконатися, що апарат працює належним чином.

Для виконання тесту та налаштування параметрів апарата натиснувши можна перейти з панелі ручного управління до управління автоматичного.

Функція подачі Після розміщення матеріалу перейдіть в панель, введіть значення

Використовується, перш за все, для перевірки правильності довжини поданого матеріалу.

Функція згинання Введення значення у відповідному полі призведе до того, що вал згинає матеріал проти годинникової стрілки або за годинниковою стрілкою, у напрямку до передньої частини машини.

Утримання кнопки призведе, що вал буде постійно згинати матеріал у напрямку проти годинникової стрілки, або у напрямку за годинниковою стрілкою.

Функція дискової фрези Натискання відповідної кнопки призведе до того, що фреза зробить розріз під кутом 45 градусів по всій ширині матеріалу. Введення іншого значення кута, призведе до розрізу під цим кутом.

Якщо значення, введене у вказаному полі, перевищує максимальне значення заданого параметра, машина автоматично зробить розріз з максимальним значенням параметра

Можливо змінити глибину різання шляхом регулювання. Якщо розріз занадто великий можливо скорегувати його величину. Якщо розріз занадто малий, можливо скоригувати й цю величину.

Підготовка до роботи

Починаючи робити об’ємні літери переконайтеся, що деталі відмірюються правильно. Є 3 групи параметрів, які забезпечують встановлення відповідної довжини деталі.

Коли ви використовуєте матеріал, який відрізняється від попереднього, особливо матеріал з іншою товщиною, твердістю та пластичністю потрібно перевірити та протестувати всі налаштування знову.

Програмне забезпечення Щоб показати, як користуватися програмним забезпеченням крок за кроком, ми беремо як приклад будь яку літеру.

 1. Натисніть на ярлик щоб відкрити вікно програми
 2. Імпортуй файл Ai: Натисніть “File”–“Import AI File”
 3. Виберіть літеру і відкрийте картку
 4. Натисніть Start. У правій частині вікна з’явиться список відомостей про довжину вибраної букви.
 5. Якщо ми хочемо зробити лише деякі елементи R, спочатку натискаємо “Start”, потім “End”
 6. Якщо ви хочете одночасно зробити 2 або більше літер, натисніть кнопку «Start» i виберіть усі букви, які ви хочете робити одна за одною.

Якщо ви хочете зробити певну літеру кілька разів, введіть кількість повторень

Натисніть “Старт”, машина почне працювати і зробить літери, вибрані на екрані. Перш ніж вмикати машину, переконайтеся, що елементи згинання та різання знаходяться в початковому положенні.

Натискання “Додому” призведе до того, що гнучкі та ріжучі елементи повернуться у початкове положення.

Інші функції:

 • Якщо ви хочете зупинити машину під час виконання роботи, натисніть кнопку “Pause”
 • Якщо ви хочете відновити свою роботу, щоб зробити незакінчений елемент, натисніть”Resume”. Машину можна зупинити, під час роботи лише в тому місці, де машина не використовує фрезу.
 • Натиснути на “Start” i “End” щоб вибрати літеру та “Clear” щоб анулювати вибрану літеру.

Регулювання радіусу згинання

ви можете встановити зусилля валів в кращій практично оптимальній конфігурації, скоригувавши параметри в настройках для отримання більш ідеальних радіусів

Як встановити кути для вигинання радіусів: Перш ніж робити сторони літери, виберіть літеру з лівою кривою, або правою кривою. Вибравши ‘Home’, натисніть ‘Run’, щоб закінчити вигин кривої.

Ви можете використовувати як додаткове загибання матеріалу під час гнуття кривих. Можна налаштувати, щоб гнуті  криві були більш вигнутими (через зменшення діаметру гнутих кривих) або менше (через збільшення діаметру гнутих кривих).

Якщо вдасться відповідно сконфігурувати вищезгадані параметри, всі елементи літери будуть виконані в найкращий спосіб, що у свою чергу посприяє до економії енергії і часу.

Безпечна експлуатація і консервація

 • Перед початком використання машини слід перевірити, чи машина правильно заземлена.
 • Після закінчення роботи слід вичистити машину вживаючи компресор. Алюмінієвий порошок може спричинити порушення роботи датчика!
 • Слід закрити машину «захисним боксом» та замкнути всі двері до корпусу.
 • Перед натисненням кнопки ‘Home’ для машини, слід упевнитися, що в гнучих валах не має матеріалу.
 • В разі, коли користувач робить «паузу» машині в процесі роботи або в разі аварії, слід пам’ятати про ‘Stop’ у вікні програми та натиснути. Інакше, в разі повторного введення в дію машини, вона продовжуватиме роботу з попереднього місця, що може становити загрозу.
 • При натисканні ‘Home’ для фрези, якщо вона не центроується і лише піднімається вгору – слід перевірити розстановки у вікні програми, щоб упевнитися в налаштуваннях. Потім слід закрити машину, щоб упевнитися, що елемент, фреза була опущена в самий низ. Ввести машину в дію і знову і натиснути ‘Home’, щоб зробити перевірку.
 • Примітки щодо файлів для гнуття об’ємних букв, та створення об’ємних букв:
 • Менше вузлів, більш гладка поверхня. Крім того, витрати на згинання та оформлення літер будуть меншими.
 • Перевірте, щоб навколо зрізу не було нерівностей, і якщо вони є, видаліть їх.
 • Спочатку приложіть вигнутий профіль по вирізанній літері, потім згинайте кути по вирізанній літері.
 • Оберніть літеру профілем та зробіть підгонку краю так, щоб він ідеально підходив.
 • Клейте спочатку внутрішні частини, потім зовнішні частини об’ємних букв (дотримуйтесь «вузлових» точок при склеуванні літери).
 • Якщо буква більше 1 м?, то краще закріпити ПВХ товщиною 2 мм кожні 10 см для армування, а потім закріпити силіконом.

Для чого ж можна використовувати дану машину. Машина для виготовлення об’ємних літер BPL дозволяє зробити, зігнути, профіль для виготовлення об’ємних літер.

Компанія Рекламайстер пропонує купити готовий, вигнутий профіль для об’ємних літер в Києві. Ми готові виготовити гнутий профіль букв для замовників по всій Україні.

Виготовити об’ємні букви дуже швидко під силу нашому виробництву. Процедура виготовлення об’ємних літер описується в розділі “Конструктор об’ємних літер“. В цілому послідовність така: профілі для об’ємних літер згинаються на нашій машині – це бічні частини букви, а “кришки” і задники, світлодіоди і інше освітлення, акрилові елементи і інше виготовляється окремо. При цьому буква може бути передана замовнику в готовому вигляді або в розібраному, підготовленому для збірки.

Замовляйте нам виготовлення. Ми будемо раді співпраці і з задоволенням зігнемо профіль для об’ємних літер, Київ, вул. Марка Вовчка 16.

Крім того пропонуємо провести фрезерування різних матеріалівлазерну різку акрилу під будь-яку конфігурацію з числовою точністю.