Вироби з латуні, бронзи і міді

Рекламно-виробнича компанія   “Рекламайстер”, Київ – пропонує вашій увазі наші вироби з латуні, бронзи і міді. Ми виготовляємо вироби з латуні під замовлення як в одиничному екземплярі, так і серійні виробництва з виготовлення однієї і тієї ж моделі, серією.

Завдяки власному виробництву ми створюємо вироби з латуні міді та бронзи однаково швидко як одиничні, так і серії виробів. Компанія має в своєму розпорядженні фрезерний верстат з ЧПУ для фрезерування виробів з латуні. Також ми маємо в своєму розпорядженні лазерну різку і верстат для гнуття профілю, який ми називаємо конструктор об’ємних літер. Він допомагає зігнути матеріал по заздалегідь заданому контуру з цифровою точністю.

Сувенірні вироби з латуні, бронзи або міді якісно відрізняються від того, який матеріал і від якого виробника буде використаний при виробництві даної продукції. Звичайно, останнім часом дуже затребувані вироби з індійського матеріалу. В Україні найбільш якісними є вироби з італійської латуні.

У чому різниця між індійською латунню та італійською латунню?

Вироби з італійської латуні, якою переважно користується компанія “Рекламайстер”, мають такий склад та твердість, яки забезпечують довгий термін їх експлуатації. Це дозволить вам значно зекономити свій бюджет на обслуговуванні. Латунь інших виробників, в тому числі індійська, схильна до окислення, що потребує додаткових витрат на її очищення та полірування.

Звичайно, ціна італійської латуні відрізняється істотно від інших виробників, але і результат виглядає якісно і ексклюзивно.

Наша компанія, з власним виробництвом, готова виконати практично будь-який обсяг латунних, мідних або бронзових сувенірних виробів, інформаційних табличок, інших виробів і для будь-яких цілей. Ми професійно розробимо всі креслення, проведемо аналіз розташування ріжучих інструментів, з метою максимально оптимального використання матеріалу при різанні. З нами Ви отримаєте якість за розумною ціною.

І ще один факт – ми на ринку зовнішньої реклами вже понад 16 років, а тому наша репутація для нас дуже важлива! Ми готові виконати будь-яке замовлення за цінами які приємно вас здивують.

Замовити вироби з латуні, бронзи, міді можна звернувшись до нас за телефонами, які вказані в Контактах, або натиснувши на кнопку зворотного зв’язку, яка з’являється при завантаженні сайту.