Вироби з латуні, бронзи і міді

РВК “Рекламайстер” пропонує ексклюзивні вироби з латуні, бронзи і міді під замовлення як в одиничному екземплярі, так і в серійному виробництві. Щоб забезпечити цифрову точність найскладніших виробів з латуні та інших металів, в нашому розпорядженні є сучасне обладнання: фрезерний верстат з ЧПУ для фрезерування виробів з латуні, лазерна різка та верстат для гнуття, який ми називаємо конструктор об’ємних літер. Він допомагає нам зігнути матеріал по заздалегідь заданому контуру, а клієнту – економити на стадії складання і монтажу.
Італійська латунь VS індійської латуні
Сувенірні вироби з латуні, бронзи або міді якісно відрізняються від того, який матеріал буде використаний при виробництві даної продукції. Останнім часом дуже затребувані вироби з індійського матеріалу. В Україні найбільш якісними є вироби з італійської латуні. Чим же якісно відрізняється результат? Одні вироби доведеться частіше полірувати і очищати від окислення і нальоту, а інші цього не вимагають. На відміну від інших матеріалів, наприклад індійської латуні і латуні інших виробників. Звичайно, ціна італійської латуні відрізняється істотно від інших виробників, але і результат виглядає якісно і дорого.
Наша компанія готова виконати будь-який за ступенем складності замовлення латунних, мідних або бронзових сувенірних виробів, інформаційних табличок та інших видів продукції. А також поставити їх на серійне виробництво. Ми професійно розробимо всі креслення, проведемо аналіз розташування ріжучих інструментів, з метою максимально оптимальних витрат матеріалу при різанні. На виході ви отримаєте максимальну якість за оптимальною ціною.
Бажаєте прорахувати замовлення на вироби з латуні, бронзи, міді? Заповнiть та вiдiшлiть нам замовлення онлайн.