Плотер УФ

Плотер УФ, що пропонується для продажу має наступні характеристики: максимальний розмір друку 3000*2000*100мм. Цей плотер друкує на пінопласті, ПВХ, кераміка, скло, плексиглас, дерево, метал, рекламний банер, шкіра, акрил і т.п.

 

RB katalog 4 1 - Плотер УФ

RB katalog 4 2 - Плотер УФ
Плотер УФ – таблиця з характеристиками

 

Плотер УФ – інноваційна технологія – друку домінує на рекламному ринку, головним чином завдяки ультрафіолету має можливості отримання найвищої якості друку. Це дуже важливо для зовнішньої реклами та інтер’єрної реклами.

Ультрафіолетова друкарська машина має можливість друкувати на будь-якій плоскій поверхні без використання проміжної підкладки.

Друкарська фарба, яка використовується в  друку, загартовується на підкладці за допомогою світлодіодної лампи полімеризації. Цей метод дозволяє друкувати гладкі поверхні, такі як плексиглас, ПВХ, скло або алюміній. Він успішно використовується для друку поверхонь
з грубою структурою, таких як килими, дерево, dibond і багато інших. Білий друк дозволяє відтворювати фактичні кольори. Існує  можливість друку білої фарби на темному тлі, без прошивки кольору фону.

RB katalog 4 3 - Плотер УФ

Завдяки відсутності необхідності використання розчинників  технологія плотера УФ більш екологічна.

Високоякісні друкуючі головки п’ятого покоління RICOH і відзначені нагородами чорнило в багатьох категоріях роблять отриманий друк фотографічної якості і насиченості кольору, зберігаючи при цьому відмінну продуктивність.

Приклади можливого використання плотера УФ:

  • доски
  • рекламні гаджети
  • пам’ятні сувеніри
  • плакати
  • вивіски