readmore

ВИВІСКИ, ФАСАДИ

Зовнішня реклама для організації, яка тільки з’явилася на ринку, просто необхідна. Вона може бути різних видів. Вдалим рішенням буде комплексне оформлення . Різноманітні рекламні конструкції зможуть привнести індивідуальність і впізнаваність Вашого бренду

readmore

ЛАЙТБОКСИ

Лайтбокси (Light box) – найпоширеніший вид зовнішньої реклами, достатньо ефективний та відносно недорогий. Лайтбокси – найінформативніші рекламні носії, як в день, так і в ночі, а за рахунок створення будь- якої форми, конфігурації

readmore

МОБІЛЬНІ РЕКЛАМНІ ПРИЧЕПИ

Завдяки успішному досвіду такого нововведення , як брендований автомобіль з рекламним причепом , багато організацій , що займаються створенням і розміщенням зовнішньої реклами , пішли цьому прикладу .

readmore

Оклейка авто

В настоящее время реклама на транспорте представляет собой весьма эффективный способ донесения информации о предлагаемых услугах или товарах до широкого круга потенциальных покупателей.

Об'ємні букви з металу, латуні, міді VillaGalina. Объемные буквы из металла, латуни, меди
readmore

Об’ємні букви з металу, латуні, міді

Чому потрібно замовити об’ємні букви з металу, нержавійки та міді у Рекламайстер
Зверніться до послуг нашої команди професіоналів РВК “Рекламайстер”. Ми не тільки втілимо в реальність будь-яку Вашу ідею щодо виготовлення рекламної вивіски, але також внесемо корективи (при необхідності), допоможемо в оформленні, установці і подальшому обслуговуванні цієї рекламної вивіски.

Ми робимо ваше замовлення від проекту до монтажа, тобто “під ключ”. На нашому рахунку більш як 3 тисячі задоволених клієнтів та досвід 16 років різноманітних замовлень!