Обклеювання авто оракалом, реклама на автомобілях

Обклеювання авто оракалом, реклама на автомобілях –  все це зовнішня реклама і про неї піде нижче.

Оформлення вітрин та фасадів магазинів – неможливо переоцінити значення візуального вигляду вітрини в успішному просуванні товарів і послуг і розвитку бізнесу.

обклеивание авто наружной рекламой, поклейка пленки оракал
обклеивание авто наружной рекламой, поклейка пленки оракал

З функціональної точки зору роль вітрини – реклама магазинів, не обмежується лише різновидом зовнішньої реклами.

Зовнішній і внутрішній дизайн вітрини є найважливішим засобом ринкового позиціонування бренду і формування у споживача необхідних уявлень про асортимент і якість пропонованих товарів і послуг.

Крім того, правильно оформлена вітрина сприяє залученню потенційного клієнта, формуючи імідж елітного, або навпаки, масового об’єкта споживчого інтересу.

Більш того, реклама магазину, оформлення вітрини і фасаду магазину, може бути непрямим інструментом ціноутворення і формування загальної маркетингової політики компаніі.Разработка дизайну вітрини – це наука і мистецтво, яке потребує з одного боку бездоганного художнього смаку і вишуканою артистичної натури оформлювача, і з іншого боку , досконального знання найактуальніших і затребуваних технологічних тенденцій і “ноу-хау”.

Зайве говорити, що наша компанія в повній мірі відповідає цим вимогам. Виконуючи замовлення по оформленню вітрини, ми використовуємо весь арсенал сучасних засобів візуальної реклами: від простої аплікації самоклеющейся плівки оракал на скло до оформлення вітрини складними елементами з використанням світлових рекламних конструкцій.

Виготовлення і виробництво

Наші фахівці спеціалізуються на розробці “під ключ” всіх видів зовнішньої реклами. Ми допоможемо Вам сформувати пріоритетну споживчу політику, розробимо дизайн і втілимо в життя Ваші самі незвичайні побажання. Крім роботи над вітриною, ми готові створити будь-які засоби зовнішньої реклами, кожне з яких буде працювати на Ваш успіх, в тому числі – декоративні маркізи, вхідну групу, навіси і козирки над вікнами і дверима, оформлення ганку магазину, оформлення фасаду магазину.

Нанесення і виготовлення реклами на транспорті.

Реклама на автомобілях

В даний час реклама на транспорті являє собою досить ефективний спосіб донесення інформації про пропоновані послуги або товари до широкого кола потенційних покупців. Кожен з нас чимало часу щодня проводить на вулиці, вирушаючи на роботу, відвідуючи магазини, проводячи своє дозвілля, і реклама на транспорті або реклама на авто, які рухаються перед нашими очима, привертає увагу. Якщо реклама на авто виконана професійно і барвисто, зі знанням психології людей, то погляд людини завжди слід за цим яскравим чином, запам’ятовуючи його. І коли приходить час купити щось або буде потрібно будь-яка послуга, можна не сумніватися, що у людини в пам’яті послужливо спливе реклама на транспорті, що і зумовить його вибір.

Реклама на транспорті гарантує емоційний зв’язок людини з інформацією, яка викликає симпатію і привертає увагу. Новий бренд стає пізнаваним людьми відразу ж після того, як була розміщена реклама на авто. Цей факт давно вивчений маркетологами, і з успіхом застосовується в проведенні рекламних кампаній, як в комплексі з іншими рекламними засобами, так і в якості самостійного рекламного ходу.

Друк банерів

Наша компанія здійснює виготовлення і цифрову широкоформатний друк банерів, плакатів, брандмауеров, банерів-розтяжок (перетяжок).

Банер – це армована тканина ПВХ. Вони бувають як суцільні (така банерна тканина використовується також для виготовлення тентів для автомобілів, літніх кафе та інших конструкцій), так і сітчасті (для зниження ваги і вітрового навантаження рекламної конструкції і для 30-40% світлопропускання).

Брандмауер (брандмауер) спочатку означав глуху стіну між будинками, зведену для перешкоджання поширенню вогню у випадку пожежі. Тепер же він також позначає рекламну конструкцію, розміщену на стіні будинку, основну частину якої становить надруковане зображення великих розмірів. Брандмауер також можна розмістити не тільки на суцільній стіні, але і на будівельних лісах в випадки будівлі або ремонту будівлі.

Перетяжка (розтяжка) розміщується над проїжджою частиною і кріпиться тросами до будинків або стовпів. Необхідно пам’ятати, що надмірна парусність перетяжки небезпечна, і розтяжка великого розміру може при сильному вітрі вирвати кріплення або змусити стовпи “піти” назустріч один одному. Для виготовлення розтяжок доцільно брати саме тканину, як найбільш легкий матеріал.

Друк рекламних банерів відбувається на вінілі (банерній тканині ПВХ), банерній сітці або папері. Розтяжки робляться печаткою на тканини.

Обробка банерів включає в себе установку люверсів, проклейку, а також в разі кріплення на трубки – проклейку кишень. Для настінних банерів виготовляються металеві каркаси.