Посуд для піцерій, ресторанів з дерева

Посуд для піцерій, ресторанів з дерева. Завдяки нашому власному виробництву, в розпорядженні якого і фрезерування та гравірування з ЧПУ і лазерна різка, ми виготовляємо різні вироби з дерева самої складної конфігурації.

Як видно з фотографій, в нашій галереї, виробництво готове виготовити будь-які предмети для піцерій, кафе, ресторанів. Ці предмети будуть індивідуальні та ексклюзивні. Ми працюємо з будь-якими матеріалами. Можемо виготовити вироби з нержавійки, можемо виготовити вироби з латуні. Професійно обробляємо дерево і створюємо навіть освітлювальні прилади: люстри і торшери.

В нашій колекції ексклюзивних інтер’єрних виробів навіть є макет Ейфелевої вежі, який ми здаємо в оренду для різних заходів, конференцій і просто урочистостей.

Тепер докладніше про інвентар для піцерій.

посуд для піцерій - піднос для піци і диспенсер для приладів з дерева
посуд для піцерій – піднос для піци і диспенсер для приладів з дерева

Підноси для піци – зазвичай це дерев’яні вироби круглої або майже круглої форми. Дерев’яними підноси роблять для того, щоб було зручно різати піцу і спеціальний ніж для піци не тупився про металеві підноси.

посуд для піцерій - диспенсер для фраже
посуд для піцерій – диспенсер для фраже

Фраже – це спочатку прізвище виробника столових приборів із срібла. Тепер же часто цей термін вживають для позначення просто красивих і дорогих столових приладів. А красиві і дорогі прилади повинні бути відповідно подані. Для красивої подачі столових приборів в піцеріях часто використовують диспенсер.

Диспенсер – це лоток для подачі і зберігання столових приладів: ложки, ножа, виделки.

На цій сторінці, звичайно ж Ви бачите не всі вироби для піцерій, які ми виготовляли протягом нашого творчого шляху. Але ми готові виготовити на замовлення посуд для піцерій, кафе, ресторанів. Також ми допоможемо у виготовленні різних предметів інтер’єру, декору та оформленні інтер’єру.

Що потрібно щоб зв’язатися з нами? Тоді просто залиште свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

Детальніше про Рекламайстер Ви можете прочитати за посиланням.

Головна наша рекомендація – нас рекомендують друзям, ми допомагаємо самовиразитися в Бізнесі. Чи готові допомогти і Вам, телефонуйте.