Посуд для піцерій, ресторанів з дерева

Завдяки нашому власному виробництву, в розпорядженні якого є фрезерування та гравірування з ЧПУ і лазерна різка, ми виготовляємо різні вироби з дерева самої складної конфігурації.

Як видно з фотографій в нашій галереї, виробництво готове виготовити будь-які предмети для піцерій, кафе, ресторанів. Ці предмети будуть індивідуальні та ексклюзивні. Ми працюємо з будь-якими матеріалами. Можемо виготовити вироби з нержавійки, можемо виготовити вироби з латуні. Професійно обробляємо дерево і створюємо навіть освітлювальні прилади: люстри і торшери.

В нашій колекції ексклюзивних інтер’єрних виробів навіть є макет Ейфелевої вежі, який ми здаємо в оренду для різних заходів, конференцій і просто урочистостей.

Тепер докладніше про інвентар для піцерій.

inventory for pizzerias 2 e1532077348937 300x300 - Посуд для піцерій, ресторанів з дерева
посуд для піцерій – піднос для піци і диспенсер для приладів з дерева

Підноси для піци – зазвичай це дерев’яні вироби круглої або майже круглої форми. Дерев’яними підноси роблять для того, щоб було зручно різати піцу і спеціальний ніж для піци не тупився про металеві підноси.

inventory for pizzerias 1 e1532077367705 300x300 - Посуд для піцерій, ресторанів з дерева
посуд для піцерій – диспенсер для фраже

Фраже – це спочатку прізвище виробника столових приборів із срібла. Тепер же часто цей термін вживають для позначення просто красивих і дорогих столових приладів. А красиві і дорогі прилади повинні бути відповідно подані. Для красивої подачі столових приборів в піцеріях часто використовують диспенсер.

Диспенсер – це лоток для подачі і зберігання столових приладів: ложки, ножа, виделки.

На цій сторінці, звичайно ж, Ви бачите не всі вироби для піцерій, які ми виготовляли протягом нашого творчого шляху. Але ми готові виготовити на замовлення посуд для піцерій, кафе, ресторанів. Також ми допоможемо у виготовленні різних предметів інтер’єру, декору та оформленні інтер’єру.

Що потрібно щоб зв’язатися з нами? Тоді просто залиште свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

Детальніше про Рекламайстер Ви можете прочитати за посиланням.

Головна наша рекомендація – нас рекомендують друзям, ми допомагаємо самовиразитися в Бізнесі. Чи готові допомогти і Вам, телефонуйте.

Замовити розрахунок